Salwator przegrał z Luszowicami

11.05.2008 19:49 | 12 komentarzy | 1 664 odsłona | red
W sobotnim meczu klasy C rozegranym na boisku na Wodnej trzebiński Salwator uległ Polonii Luszowice 3-4.
12

W pierwszej połowie do głosu doszli goście, którzy prowadzili już 3-0. Dwa gole zdobył Łukasz Piszczek (z karnego i wolnego), do siatki trafił też Paweł Jamro. Po przerwie gospodarze ruszyli do odrabiania strat. W 60. minucie goście ułatwili im zadanie, zdobywając samobójczego gola po niefortunnej interwencji Sebastiana Niewiedziała. Jednak w 70. minucie było już 1-4, gdy do siatki trafił Paweł Jamro.
Podopieczni Jacka Kijaka w tym momencie mogli się niemal czuć pewni wygranej. Salwator grał jednak do końca, czego efektem były dwa gole, których autorem był Paweł Niesyty.

Na zdjęciu: Piłkę wyprowadzają piłkarze Salwatora (w pomarańczowo-czarnych strojach)