Trzebinia zremisowała z Myślenicami

22.05.2008 16:53 | 0 komentarzy | 1 635 odsłona | red
W środowy wieczór czwartoligowcy MKS Trzebinia-Siersza zremisowali z Dalinem Myślenice 2-2 (0-0).
0

Gospodarze przypuścili udany szturm na bramkę faworyzowanych gości na początku drugiej połowy. Dwa gole zdobył Sebastian Ołownia. Najpierw celnie główkował w krótki róg po centrze z rogu, potem trafił do siatki z kilku metrów, finalizując szybki atak MKS-u. Goście zdołali jednak wyrównać po dwóch golach Wojciecha Rączki. Dalin mógł nawet wygrać, ale sędzia nie uznał przyjezdnym prawidłowo zdobytej bramki, dopatrując się spalonego. Mimo wszystko w przekroju 90 minut remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem.