Żarki poległy z Lgotą

25.05.2008 17:42 | 2 komentarze | 2 304 odsłony | red
W sobotnim meczu klasy A Żarki uległy u siebie Lgocie 1-2 (0-1).
2

W 30. minucie gospodarze wykonywali rzut wolny, jednak Robert Jesionowski trafił w mur ustawiony przez graczy Lgoty. Goście wyprowadzili szybką kontrę, zakończoną celnym uderzeniem Pawła Lasonia. Ten sam zawodnik w 63. minucie strzałem z 6 metrów podwyższył na 2-0 i wydawało się, że podopieczni Mieczysława Szczurka zapewnili sobie pewną wygraną. Jednak w 82. minucie zmiennik Tomasz Gembołyś odważnie wszedł w pole karne i technicznym lobem zdobył kontaktowego gola. Gospodarze ruszyli w ostatnich minutach do ataku, ale obrona Lgoty ani bramkarz Artur Stryczek nie popełnili błędu i dojrzalsi piłkarsko goście zgarnęli pełną pulę.

Wyniki pozostałych sobotnich meczów klasy A: Młoszowa – Kwaczała 7-2, Dulowa – Alwernia II 5-0, Płaza – Trzebinia II 6-0.
(MOR)

Na zdjęciu: Rzut wolny na bramkę Lgoty wykonuje młodzieżowiec Dariusz Gregorczyk (Żarki)