Trzy gole Luszowic

26.05.2008 10:03 | 2 komentarze | 2 846 odsłony | red
Polonia Luszowice zdobyła trzy gole w niedzielnym meczu klasy C z sąsiadem w tabeli Błyskawicą Myślachowice II, która mimo kilku okazji nie zdobyła nawet honorowego trafienia.
2

W 2. minucie po faulu na Mlostku Piszczek przestrzelił karnego. Pół godziny później Mlostek ponownie został podcięty. Tym razem jedenastkę na bramkę zamienił Gibek. W 39. minucie Mlostek popisał się pięknym uderzeniem z wolnego w długi róg i było już 2-0. Wynik strzałem głową ustalił na kwadrans przed końcem Pająk po centrze Piszczka z wolnego. Najlepsze okazje na honorowe trafienie dla gości mieli Kozub, który z 14 metrów uderzył nad poprzeczką) oraz M. Szklarczyk, główkujący obok słupka.

Na zdjęciu: Strzelec trzeciej bramki Bartłomiej Pająk (Luszowice) w pojedynku z kapitanem Myślachowic Dariuszem Liszką