Najszybszy Caban mieszka w ... Wieliczce

31.05.2008 15:44 | 2 komentarze | 1 922 odsłona | red
Trasę sobotniego, 24. Biegu Cabanów najszybciej pokonał Rafał Krzemień z Wieliczki i wygrał rower.
2

Trasę sobotniego, 24. Biegu Cabanów najszybciej pokonał  Rafał Krzemień z Wieliczki i wygrał rower.

W biegu głównym na dystansie 5,2 km wystartowało 22 zawodników. Najszybciej trasę wytyczoną w centrum Chrzanowa pokonał Rafał Krzemień z Wieliczki. W nagrodę od działaczy KS Orły Chrzanów dostał rower. Drugi na chrzanowskim Rynku finiszował Krzysztof Badera, a trzeci Jacek Nitka (obaj Brzeszcze). Najlepsze miejsce z zawodników z naszego regionu zajął szósty na mecie Jerzy Wieczorek z Krzeszowic.

Nagrodę dla najszybszej zawodniczki odebrała dwunasta w klasyfikacji generalnej chrzanowianka Aleksandra Jachimczyk, sportowa współpracowniczka „Przełomu”. Druga była Jolanta Brandys z Oświęcimia, a trzecia Renata Kumor (Libiąż).

W skwarze rywalizowali też uczniowie chrzanowskich szkół, którzy mieli do pokonania znacznie krótszy dystans. Najliczniej obsadzona była kategoria dziewcząt od 11 do 13 lat, w której wystartowały aż 23 zawodniczki. Wygrała Małgorzata Kowalska z SP nr 3 w Chrzanowie. (RAT)

Na zdjęciu: Na starcie Biegu Cabanów dziewczęta w wieku 11-13 lat