Sprawiedliwy remis Jankowic z Babicami

07.06.2008 21:31 | 3 komentarze | 1 788 odsłona | red
W meczu na szczycie klasy B Jankowice zremisowały w sobotę z Babicami 2-2 (1-1).
3

W 27. minucie Koziarz uderzył pod poprzeczkę i Jankowice objęły prowadzenie. Dwie minuty później po strzale z bliska przy prawym słupku wyrównał Frączek. Goście osłabieni brakiem Mianowskiego (pauzował za kartki) i Ludwy (w dniu meczu brał ślub), zaczęli z dużym animuszem drugą połowę. W efekcie w 50. minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Mazgaja. Jednak nie dowieźli 3 punktów. W 69. minucie bramkarz gości sfaulował w szesnastce Mazurkiewicza, a karnego na bramkę zamienił Pierzchała. Remis jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Jankowice utrzymały pozycję wicelidera. Pewni awansu są już piłkarze Myślachowic, którzy wygrali u siebie z Zalasem 6-2 i przed ostatnią kolejką mają 5 punktów przewagi nad Jankowicami.
(RAT)

Na zdjęciu: Przy piłce Zbigniew Łysak (Jankowice). Na trawie leży Adam Bałys (Babice)