Kasprzyk wraca, Trzebinia remisuje

08.09.2008 12:21 | 0 komentarzy | 2 153 odsłony | red
W rozegranym w sobotę meczu IV ligi MKS Trzebinia zremisował z Bocheńskim KS 1-1 (1-1). Na uwagę zasługuje fakt, że na ławce rezerwowych zasiadł nowy-stary trener Marcin Kasprzyk, który zastąpił rezygnującego z funkcji Romana Korozę.
0

Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie w ciągu minuty. Najpierw w 35. minucie Skwarczyński wykorzystał doskonałe podanie Czyszczonia oraz błąd bramkarza Bochni, a kilkadziesiąt sekund później Handzlik strzałem głową doprowadził do wyrównania.

Mecz rozgrywany był w południe przy ogromnym upale. Wyraźnie widać było zmęczenie piłkarzy obu drużyn i druga połowa nie przyniosła już żadnych emocji. Marcin Kasprzyk rozpoczął więc kolejną przygodę z MKS tak jak skończył poprzednią – remisem.