Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

W poniedziałek zamkną ulicę Pogorską

04.09.2009 15:25 | 24 komentarze | 6 470 odsłon | red
CHRZANÓW. W związku z trwającym remontem drogi, od najbliższego poniedziałku ul. Pogorska, na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów, będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy, w tym także autobusów komunikacji miejskiej, pojadą objazdem – ul. Armii Krajowej.
24
W poniedziałek zamkną ulicę Pogorską
W związku z remontem nawierzchni, ul. Pogorska będzie zamknięta dla ruchu samochodowego na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

CHRZANÓW. W związku z trwającym remontem drogi, od najbliższego poniedziałku ul. Pogorska, na odcinku od skrzyżowania z ul. Armii Krajowej do skrzyżowania z ul. Szarych Szeregów, będzie zamknięta dla ruchu. Kierowcy, w tym także autobusów komunikacji miejskiej, pojadą objazdem – ul. Armii Krajowej.

Na czas zamknięcia dla ruchu ul. Pogorskiej, autobusy komunikacji miejskiej nie będą obsługiwać przystanków: Chrzanów Pogorska-Szkoła i Pogorska. Autobusy linii: 317, 330, 332, 335, 345/346 będą objeżdżać ul. Armii Krajowej i zatrzymywać się na przystankach: osiedle Młodości Kościelna oraz Osiedle Młodości AK.

Objazd ulicą Armii Krajowej obowiązuje do odwołania.
(AJ)