Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Rodzinne sprzątanie w Płazie. Las koło boiska już oczyszczony ze śmieci (WIDEO, ZDJĘCIA)

27.04.2024 14:00 | 0 komentarzy | 1 809 odsłona | Marek Oratowski
Działacze chrzanowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego zaprosili młodzież do sobotniego sprzątania. Worki szybko się zapełniły.
0
Rodzinne sprzątanie w Płazie. Las koło boiska już oczyszczony ze śmieci (WIDEO, ZDJĘCIA)
Remigiusz Lichota opowiada o szczegółach technicznych sprzątania
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Przybyli dostali rękawiczki i worki oraz pamiątkowe plakietki. Wszyscy spotkali się przy boisku LKS Tempo Płaza. W akcji uczestniczyli uczniowie SP nr 4 i ZSECH w Trzebini, SP w Myślachowicach oraz SP nr 8 w Chrzanowie.

- Zbieramy wszystkie odpady, które znajdziemy: papierki, butelki, opakowania. Tylko trzeba zachować ostrożność przy zbieraniu rozbitego szkła. Zapełnione worki trafią do kontenera, który jest wystawiony w pobliżu - instruował prezes chrzanowskiego oddziału PTT Remigiusz Lichota.

Wszyscy ochoczo przeszli do pobliskiego lasu, zakasali rękawy i wzięli się do pracy. Młodzieży towarzyszyli także dorośli. W tym gronie była m. in. sołtys Płazy Lucyna Korycińska.

Obejrzyjcie wideo i zdjęcia z akcji.

Natomiast w niedzielę 28 kwietnia stowarzyszenie „Serce Libiąża" zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na coroczną akcję sprzątania lasu pomiędzy ul. Leśną i Jaworową w Libiążu. Zbiórka o godz. 11 w przecince leśnej między tymi ulicami.