Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

TOP 3 najczęściej wybierane pakiety wizytówek

05.04.2024 15:39 | 0 komentarzy | 629 odsłon | red

Materiał promocyjny

Firmowa wizytówka jest nieodłącznym elementem marketingowym każdego przedsiębiorcy. Każdego dnia masz wyjątkową okazję do nawiązania partnerskiej współpracy i przyznaj, że profesjonalna karta biznesowa znacznie ułatwia dokonanie takiej „transakcji”. Ile wizytówek warto zamówić dla swojej firmy? Poznaj pakiety, które najczęściej realizujemy w Voogo.
0
TOP 3 najczęściej wybierane pakiety wizytówek
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Im więcej, tym taniej

Oczywista oczywistość – aż ciśnie się na usta. Nie od dziś wiadomo, że usługi są lepiej opłacalne, jeśli realizuje się je w większych ilościach. Gdy w grę wchodzą wizytówki, sprawa wygląda podobnie. W drukarniach internetowych – a taką jest właśnie Voogo – koszt druku jest mocno zależny od zamówionej liczby wizytówek.

Dlaczego tak się dzieje? W takich miejscach jak Voogo największą pracę wykonują maszyny. Duże, wymagające ogromnych poborów energii, by mogły spełniać swoją funkcję jak najlepiej. Zlecenie niewielu sztuk wizytówek znacznie podniesie koszty produkcji oraz obsługi. To logiczne, że realizacja większego zamówienia jest bardziej opłacalna – zarówno dla drukarni, jak i dla klienta.

Jaki pakiet wizytówek zamówić?

Zostawmy na moment kwestie opłacalności i spójrzmy na zamówienie z nieco innej strony. Jako przedsiębiorca musisz określić, ile osób w firmie będzie posługiwać się wizytówkami. Od pewnego czasu mnóstwo marek konsekwentnie przenosi swoje biznesy do sieci, co wcale nie oznacza, że wizytówki tracą na znaczeniu. Wręcz przeciwnie – to wciąż podstawowa forma komunikacji z kontrahentami.

Jak określić, ile wizytówek będzie potrzebnych „na start”? W ścisłej czołówce znalazły się poniższe pakiety:

  • wizytówki 100 sztuk – najczęściej zamawiane „na próbę”, by oszacować ich wpływ na powodzenie biznesu. Z reguły w chwilę po tym, jak zrealizowaliśmy zamówienie, wpływa kolejne, tym razem z większą liczbą kartoników,

  • wizytówki 300 sztuk – polecane i często zamawiane przez małe firmy o rodzinnym charakterze, a także przez osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą,

  • wizytówki 500 sztuk – idealny pakiet dla średniego przedsiębiorstwa, który przy intensywnej dystrybucji starcza na ok. 3 miesiące.

O tym pamiętaj!

Jest mnóstwo argumentów, które hamują Cię przed zamówieniem większej liczby wizytówek. Możesz twierdzić, że prowadzisz niewielką firmę i masz kontakt z małą liczbą odbiorców. Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła, postaw na dynamiczne działania. Pamiętaj, że jeden klient = jedna wizytówka. To proste równanie da Ci pełny obraz tego, jak duży masz wpływ na rozwój swojej marki.

Jeśli chcesz zwiększyć rozpoznawalność firmy i silnie wpłynąć na jej zasięg, musisz masowo rozdawać wizytówki. Proponujemy, abyś w ciągu najbliższego kwartału zrobił wszystko, by rozdać 500 biznesowych kart.

Przyjmujesz wyzwanie?

Łatwy projekt w Voogo.pl

Druk wizytówek jest dziś stosunkowo niewielkim wydatkiem. Jeśli korzystasz z drukarni internetowej, gdzie możesz samodzielnie przygotować projekt w kreatorze online, ogólne koszty topnieją. Dlaczego? Przede wszystkim – nie musisz zatrudniać grafika, który angażuje się w czasochłonny i kosztowny proces. Nie korzystasz z pośredników, a wszystko załatwiasz sam, siedząc wygodnie w fotelu i popijając ulubioną herbatę.

W Voogo doskonale wiemy, jak cenny jest dla Ciebie czas. Dlatego przygotowaliśmy setki szablonów, z których możesz stworzyć doskonały projekt firmowej wizytówki. Wybierz wzór i zmodyfikuj go w edytorze online. Nie musisz instalować żadnych aplikacji. Co za wygoda i oszczędność czasu! Zadbaliśmy o wszystko – miejsce na wpisanie firmowych danych, dopracowaną grafikę, a także intuicyjną obsługę kreatora. Możesz wprowadzić niezliczoną ilość zmian, aż do momentu, gdy poczujesz, że właśnie udało Ci się stworzyć idealny projekt swojej wizytówki.

To element, który pomimo niewielkich rozmiarów, wyraźnie kształtuje Twoją markę. Jeśli chcesz kreować pozytywny wizerunek firmy i regularnie zwiększać zasięg, zamów pakiet wizytówek, które będą funkcjonować jako „twarz” Twojej działalności. Skorzystaj z tego, co oferuje dziś technologia, i przygotuj karty biznesowe, realizując najważniejszy biznesowy cel.

Materiał promocyjny