Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Od 1 czerwca pojedzie więcej pociągów regionalnych

28.05.2010 08:50 | 9 komentarzy | 4 218 odsłony | red
KOMUNIKACJA. Osiem dodatkowych pociągów dziennie, jeżdżących m.in. do stolicy województwa małopolskiego, wprowadza od 1 czerwca Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie. To duże udogodnienie dla podróżnych z powiatu chrzanowskiego.
9
Od 1 czerwca pojedzie więcej pociągów regionalnych
1 czerwca m.in. przez Chrzanów do Krakowa pojedzie więcej pociągów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KOMUNIKACJA. Osiem dodatkowych pociągów dziennie, jeżdżących m.in. do stolicy województwa małopolskiego, wprowadza od 1 czerwca Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie. To duże udogodnienie dla podróżnych z powiatu chrzanowskiego.

- Wzbogacamy rozkład jazdy pociągów regionalnych. W całym województwie pojawi się 14 dodatkowych kursów – poinformowała w czwartek Barbara Węgrzynek, rzeczniczka prasowa MZPR w Krakowie. - Z tego na linii Wieliczka Rynek - Oświęcim, prowadzącej m.in. przez Trzebinię i Chrzanów, będzie osiem nowych połączeń – dodała.

Węgrzynek zaznaczyła, że poszerzenie oferty to duże udogodnienie dla mieszkańców np. Chrzanowa, gdzie od 1 maja obowiązuje tzw. III strefa. Więcej na ten temat: http://www.przelom.pl/przelom-online.php?t=Od-1-maja-Chrzanow-w-III-strefie&p=4895  

Godziny odjazdów nowych kursów z Oświęcimia do Wieliczki Rynek: 3.13, 6.22, 7.56, 15.13. Z Wieliczki Rynek do Oświęcimia: 5.35, 8.55, 10.50, 17.57.
(jk)