Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Popularne marki boxów na tył samochodu

31.03.2024 00:00 | 0 komentarzy | 391 odsłon | red

Materiał promocyjny

Jak zwiększyć pojemność bagażową samochodu, ale bez rozkładania tylnej kanapy i obciążania dachu? Ciekawym rozwiązaniem transportowym są boxy na tył samochodu, które montuje się do haka holowniczego. Którzy popularni producenci mają w swojej ofercie takie bagażniki?

0
Popularne marki boxów na tył samochodu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Znani producenci boxów na tył samochodu

Przy zakupie kufra montowanego na haku holowniczym warto polegać na znanych i polecanych markach. Popularni producenci działają w branży rozwiązań transportowych od wielu lat, co pozwala im na stałe udoskonalanie swoich produktów oraz wprowadzanie nowych, autorskich rozwiązań. Ponadto znane marki dbają o swoją renomę poprzez zastosowanie wytrzymałych materiałów, dzięki czemu kufry wytrzymują długie lata użytkowania. Którzy producenci oferują sprawdzone i wysokiej jakości boxy na tył samochodu?

MFT - niemiecki producent z nowoczesnym podejściem

MFT Transport Systems GmbH to rodzinna firma założona w 1992 roku w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w bagażnikach samochodowych na rowery oraz boxach montowanych na hak holowniczy. Innowacyjne rozwiązania oraz wysoka jakość produktów sprawiają, że produkty marki MFT spełniają potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dla przykładu, firma oferuje platformę bazową na hak z funkcją rozszerzonego odchylania, dzięki której użytkownicy samochodów dostawczych zyskują łatwy dostęp do bagażnika bez demontażu boxa. Dodatkowo bagażniki MFT można rozbudować za pomocą adaptera, co umożliwia przewożenie dłuższych rzeczy, np. nart lub wędek.

Peruzzo - włoskie bagażniki z wieloletnią tradycją

Włoskie przedsiębiorstwo Peruzzo zapoczątkowało swoją historię w 1972 roku. Na początku firma specjalizowała się w osłonach na łańcuchy rowerowe, ale ponad ćwierć wieku temu producent zmienił profil działalności i dziś zajmuje się produkcją bagażników na rowery oraz boxów samochodowych. Wszystkie produkty powstają w całości we Włoszech, co przekłada się na wysoką jakość wykonania oraz dbałość o każdy detal. Boxy na tył samochodu Peruzzo wyróżniają się eleganckim wzornictwem oraz możliwością rozbudowy o uchwyt do przewozu nart i desek snowboardowych.

Bagażniki Thule - szwedzka jakość i praktyczne rozwiązania

Firma założona przez Erika Thulina powstała bardzo dawno, bo w 1942 roku. Dzięki ambitnemu podejściu oraz wieloletniemu doświadczeniu marka może dzisiaj zaoferować bogatą gamę produktów: bagażniki i uchwyty samochodowe, sprzęt do biwakowania, wózki i foteliki dla dzieci, a także torby i plecaki. W swojej działalności producent kieruje się takimi wartościami jak: wysoka jakość, bezpieczeństwo, design oraz łatwość użytkowania. Jeśli chodzi o boxy na tył samochodu, Thule oferuje m.in. model o płaskim, opływowym kształcie oraz lekki model o składanej konstrukcji.

TowCar - praktyczne kufry od hiszpańskiego producenta

TowCar to boxy na tył samochodu produkowane przez hiszpańskie przedsiębiorstwo Enganches Aragon. To rodzinna firma założona w 1992 roku, która jest liderem w produkcji haków holowniczych w Hiszpanii i Europie Południowej, a także dostawcą rozwiązań motoryzacyjnych do 60 krajów na całym świecie. Kufry TowCar charakteryzują się kompaktową budową oraz dużą wytrzymałością potwierdzoną testami zderzeniowymi. Kufry tego producenta są wyposażone w tablicę świetlną oraz praktyczne rozwiązania w postaci szerokiego otworu ułatwiającego załadunek czy kółek transportowych.

Aguri - polskie kufry na każdą kieszeń

Choć ostatnia w zestawieniu, to wcale nie ostatnia w rankingach - mowa o polskiej marce Aguri. To polski producent bagażników bazowych, boxów dachowych, uchwytów rowerowych na dach i tylną klapę oraz boxów na tył samochodu. Firmę tworzą ludzie z pasją i to da się odczuć. Produkty marki Aguri niczemu nie odbiegają od produktów oferowanych przez konkurencję z zagranicy, a są zwykle zauważalnie tańsze i częstokroć trwalsze.

Boxy na hak holowniczy - więcej bagażu bez wysiłku

Kufry do haka holowniczego to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Taki bagażnik będzie niezastąpiony podczas wakacyjnych wojaży czy weekendowych wypadów, ale przyda się również podczas większych zakupów czy nawet przeprowadzki. Niskie osadzenie bagażnika zapewnia wygodny montaż i łatwe wkładanie czy wyjmowanie bagażu. Poza tym boxy na tył samochodu zapewniają lepszą aerodynamikę niż bagażniki dachowe, co przekłada się na brak uciążliwych szumów, możliwość osiągania wyższych prędkości i niższe koszty zużycia paliwa. Należy jednak pamiętać, że taki box wymaga nie tylko haka holowniczego, ale i bazy. Czasami baza jest zintegrowana z kufrem, innym razem należy zamontować dedykowaną bazę lub platformę na rowery tego samego producenta.


Materiał promocyjny