Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój PRZEŁOMowy horoskop

21.02.2024 18:00 | 0 komentarzy | 2 010 odsłony | red
Sprawdź, co na ten tydzień przygotowały dla Ciebie gwiazdy.
0
Twój PRZEŁOMowy horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Baran
Opozycja Księżyca i Słońca przyniesie Ci z jednej strony impuls do zmiany w pracy - konieczne stanie się przejęcie dodatkowych obowiązków, niewykluczony pod koniec tygodnia telefon z dobrą wiadomością. Z drugiej strony obudzą się w Tobie ambicje by komuś dorównać oraz by uporządkować swoje otoczenie. Jedni z Was zmierzą się z zawodową konkurencją, inne Barany zadbają o otoczenie swojego domu. Niewykluczone zauroczeni kimś z pracy.

Byk
To bardzo korzystny czas dla Ciebie, zwłaszcza weekend. Zadbaj by wykorzystać swoje doświadczenie i by pospiech nie zmarnował okazji. Bądź bardziej niż zwykle skoncentrowany na tym co robisz. Jeśli ktoś bliski potrzebuje rady nie miej wątpliwości czy jesteś właściwą do tego osobą. Księżyc w Pannie obdarzy Cię zdrowym rozsądkiem i przenikliwością. W sobotę poucz się języków obcych lub poszukaj nieruchomości, jeśli masz w planach jej zakup.

Bliźnięta
W tym tygodniu dotrą do Was nowe, ciekawe informacje, które wykorzystacie z korzyścią dla siebie lub kogoś bliskiego. To dobry tydzień zarówno dla nauczycieli jak i uczniów oraz dla handlowców i naukowców. Zdawane egzaminy przyniosą upragniony cel. Niektórzy z Was powinni starać się teraz o zawodowy awans, inni z powodzeniem znajdą nową i pełną wyzwań pracę. W weekend będziecie zagonione, ale część z Was ma szansę na romantyczną randkę i gorący romans.

Rak
Możliwe, że nie wiesz co robić, jakiego wyboru dokonać i czujesz się ograniczany. Zaufaj swojemu doświadczeniu, bądź wytrwały w tym co robisz, przypomnij sobie swoje cele i dlaczego chcesz je osiągnąć. Nie przegap ważnych szczegółów. To dobry tydzień, by zacząć przygotowania do ważnego przedsięwzięcia oraz do określenia tego co się lubi, a czego lub kogo powinno się unikać. Wolne dni spędzaj nie tylko z innymi, ale przede wszystkim ze sobą.

Lew
W tym tygodniu planety sprzyjają Twoim sprawom zawodowym, wiele spraw będziesz w stanie łatwo wyjaśnić czy ustalić. Początkiem następnego tygodnia intuicja Cię nie zawiedzie, chyba że dasz się komuś wodzić za nos. Koniunkcje Marsa i Słońca sprzyjają rozmowom i podróżom, przede wszystkim służbowym, nie przegap tego czasu, bo możesz teraz pokazać się od najlepszej strony. Czas w wolne dni wypełnij po brzegi tak by nie mieć czasu na analizę zachowań innych.

Panna
To tydzień sprzyjający pogłębianiu swojej wiary i łączeniu się z innymi w poczuciu wspólnoty. Opozycje Księżyca do 3 planet przyniosą też pewien rodzaj odrodzenia w kontaktach z innymi oraz namiętny seks. Energie sprzyjają poprawianiu ważnych dla Ciebie relacji, wybaczaniu i odrzucaniu nieprzyjemnej przeszłości. Zaangażowanie się w działania grupowe, które mają głęboki sens dla Ciebie pomogą Ci cieszyć się z tego co masz.

Waga
W tym tygodniu przypomnisz sobie o swoim ciele i zaplanujesz wiosnę tak by zadbać o nie. Myśleć będziesz o odpowiednim jedzeniu, ilości snu i dostarczaniu sobie rozrywki. Medytacje, joga i inne ćwiczenia duchowe wprowadzą niezbędną do utrzymania dobrego zdrowia harmonię i poczucie jedności ciała i ducha. Merkury, Słońce i Saturn przyniosą wspomnienia, ciekawe cytaty i refleksje nad przyjaźniami i związkami. W weekend korzystaj ze swojej intuicji i stwórz coś oryginalnego.

Skorpion
Silne opozycje do Księżyca w Panna skłaniają Cię do przyjrzenia się swojej pracy. Dobry plan na przyszłość będzie sprzyjał rozpoczynaniu dążenia do tego, o czym naprawdę marzysz, choćby za cenę pewnych wyrzeczeń. Ten tydzień sprzyja także dopracowywaniu szczegółów, wkładaniu wysiłku w to co kiedyś zaczęłaś, ale ostatnio zostało przez Ciebie zaniechane. Czas przypomnieć obietnice złożone samemu sobie. Twoją pracowitość i wytrwałość los Ci wynagrodzi.

Strzelec
Układ planet sprzyja Twoim kontaktom z płcią przeciwną, poważnym planom i przygotowaniom do zmiany. To tydzień korzystny dla handlowców i nauczycieli. Wiele wydarzeń będzie miało charakter wiele znaczących chwil. Przywiązuj wagę do tego, co usłyszysz i do tego co Ci się wydarzy. Niektórych z Was czeka zmiana pracy. W wolne chwile pogłębiaj swoje zainteresowaniom lub idź do lekarza, do którego wybierasz się od dawna, bo zaniedbanie swojego zdrowia to błąd, którego potem możesz bardzo żałować.

Koziorożec
To tydzień budzenia się wspomnień, powrotu do dawnych znajomości i przyjaźni. Możliwe jest spotkanie w większym gronie. W Twoim sercu mogą obudzić się skrywane lub zapomniane namiętności. Jeśli wspominanie tego co było obudzi również dawne urazy lepiej popracować nad koncentracją nad tym co jest „tu i teraz". To dobry tydzień by cieszyć się obecnością tych, na których Ci zależy oraz na podróże i zwiedzanie Europy.

Wodnik
Ze względu na Saturna w opozycji do Księżyca to bardzo dobry tydzień na działania spontaniczne. Jeśli miałeś na coś ochotę, a zwykle brakowało Ci czasu bądź pieniędzy to teraz znajdziesz środki by swoje pragnienia urzeczywistnić. Teraz nie będzie w Tobie wątpliwości i zahamowań - niektórzy z Was zdobędą się na czułe wyznanie, inne Wodniki założą swoją firmę. Wolne chwile poświęcisz na zakupy i polowanie na sprzedażowe okazje.

Ryby
Wenus w koniunkcji z Marsem przypomną Wam o tym co sprawia Wam prawdziwą przyjemność, a z drugiej strony ukaże to, co Was ekscytuje i pociąga i czasem skłania do ryzykowania. Jeśli czujecie się czymś ograniczane, to ten tydzień przyniesie odwagę i znalezienie nowego sposobu na pracę lub spędzanie wolnego czasu. Chwila zastanowienia się nad tym co tak naprawdę lubicie robić może okazać się więcej warta niż działanie w bezustannym pośpiechu i bez refleksji.