Chrzanów

Kraków zdobyty. Nie ma mocnych na ekipę z Chrzanowa

22.10.2023 12:30 | 0 komentarzy | 3 787 odsłony | Michał Koryczan

Piłkarze ręczni Unimetal Recycling MTS Chrzanów odnieśli piąte ligowe zwycięstwo z rzędu, pokonując na wyjeździe AZS AGH Kraków.

0

W hali sportowej w Krakowie doszło do meczu na szczycie grupy D pierwszej ligi piłki ręcznej mężczyzn,
Na parkiecie zmierzyły się dwa zespoły, mające na koncie komplet zwycięstw, czyli lider rozgrywek Unimetal Recycling MTS Chrzanów i drugi w tabeli AZS AGH Kraków.

Po sobotnim meczu już tylko chrzanowianie mogą się pochwalić mianem niepokonanych. Zespół prowadzony przez Sławomira Szenkela odniósł piąte zwycięstwo w sezonie. Do przerwy rywale prowadzili 13-12, ale w drugiej połowie zespół MTS potwierdził wysoką formę w tych rozgrywkach wygrywając 35-25.

Dzięki wygranej, chrzanowska drużyna prowadzi samodzielnie w tabeli. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Orłem Przeworsk.

AZS AGH Kraków - Unimetal Recycling MTS Chrzanów 25-35 (13-12)

Chrzanów: Górkowski, Plaszczak - Malinowski 9, B. Hardzina 7, M. Hardzina 5, B. Skoczylas 5, Put 3, Rusin 2, Cieślik 1, Rola 1, Sieczka 1, Węgrzyn 1, Beczek, M. Skoczylas, D. Skoczylas, Dobrzański