Trzebinia

Trzebińska Victoria ze sportowymi sukcesami w Pile

11.06.2023 13:06 | 0 komentarzy | 1 460 odsłona | Alicja Molenda
Podczas pierwszego dnia Mistrzostw Polski LZS, zawodnicy trzebińskiej Victorii wywalczyli 2 medale. W Pile startuje ponad 750 zawodników z całej Polski. Zawody trwają do niedzieli 11 czerwca.
0

Złoty medal w skoku wzwyż wywalczył Mateusz Juszczak, brązowy medal w tej samej konkurencji wywalczył jego o rok młodszy klubowy kolega Artur Łapcik. Po zaciętej walce 5. miejsce w rzucie dyskiem wywalczyła Martyna Śledzińska. Paulina Westenholc była 24. na 100 m.

W klasyfikacji medalowej po pierwszym dniu KS Victoria Trzebinia zajmuje wysokie 10. miejsce na 53 sklasyfikowane dotychczas kluby. W punktacji ogólnej zajmuje po pierwszym dniu 23 miejsce na 83 sklasyfikowane kluby.

- Dziękujemy Powiatowi Chrzanowskiemu, Zarządowi Obiektów Powiatowych za udostępnienie obiektów do treningów, a firmie Orlen za wsparcie finansowe - mówi trenerka Ewa Sierka.