Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Jedyna taka restauracja w Polsce znajduje się w Zatorze! To miejsce, które musicie odwiedzić!

01.06.2023 14:45 | 0 komentarzy | 3 967 odsłony | red

Materiał promocyjny

Jeśli poszukujecie wspaniałego miejsca z pysznym jedzeniem, które podane jest w wyjątkowy sposób z dbałością o najmniejsze detale to Scandi Restaurant jest dla Was! To jedna z najchętniej wybieranych restauracji w Zatorze. Co sprawia, że miejsce jest tak wyjątkowe?
0
Jedyna taka restauracja w Polsce znajduje się w Zatorze! To miejsce, które musicie odwiedzić!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Scandi Restaurant w Zatorze od lat słynie z przepysznego jedzenia, które rozpieszcza podniebienia mieszkańców okolicy, a także turystów odwiedzających Zator z całej Polski, a nawet świata.

To właśnie w tym miejscu - w Scandi Restaurant, spróbujecie doskonałych dań kuchni regionalnej tzw. comfort food ze skandynawskim twistem. O jakość serwowanych dań w niebanalnych aranżacjach dba wybitny Szef Kuchni - Patryk Kotarba, który może poszczycić się może międzynarodowym doświadczeniem, którym właśnie w Scandi Restaurant dzieli się z Gośćmi serwując przepyszne dania z fantastycznego menu!

Zależy nam, by każdy z naszych Gości był w pełni zadowolony z posiłku, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, a także przepiękne podanie, dzięki czemu można będzie najeść się również samym spojrzeniem! - mówi Patryk Kotarba, Szef Kuchni Scandi Restaurant

Nie tylko regionalne smaki ze skandynawskim twistem są dostępne w menu Scandi Restaurant! Jeśli jesteś miłośnikiem włoskiej kuchni, koniecznie spróbuj niezwykłej pizzy, która uznawana jest za najlepszą w okolicy. Mistrz Hubert Nowakowski, który ostatnie 10 lat spędził we Włoszech przygotowuje ciasto według tradycyjnej receptury i piecze je na kamieniu, nadając mu chrupiącą skórkę i idealnie puszyste wnętrze. Co więcej - zamawiając pizzę od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 18:00, drugą otrzymacie teraz za 50% ceny.

Wyjątkowa jest nie tylko kuchnia... Na Gości czekają także nowe wnętrza restauracji, a konkretnie stylowa oranżeria w skandynawskim stylu z przeszklonymi ścianami oraz dachem. „Scandi Restaurant będzie działać przez cały rok, a wakacyjny klimat to coś co uwielbiają nasi Goście. Oranżeria to miejsce pełne światła i kolorów, które mają za zadanie wprawić naszych Gości w dobry nastrój" - zdradza Ewa Słodczyk, Dyrektor Generalna Scandinavia Resort.

Scandi Restaurant to przede wszystkim dobór świeżych, sezonowych produktów, a także marzenie o podróży w świat - to nie tylko Polska kuchnia, ale także odkrywanie na nowo skandynawskich smaków!

Zapraszamy do Scandi Restaurant w Zatorze przy ul. Stawowej 15. W czerwcu na hasło „Przelom.pl" otrzymacie powitalnego drinka.

www.scandinaviaresort.pl


Materiał promocyjny