Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Serwer Dell prokuratury, sądów i szpitali

16.05.2023 08:34 | 0 komentarzy | 922 odsłony | red

Materiał promocyjny

Serwer stworzony został z myślą o zwiększeniu wydajności pracy przy jednoczesnej ochronie danych. Urządzenie to powinno znajdować się na wyposażeniu każdej firmy bądź instytucji, która chce mieć pewność, że gromadzone dane są w pełni bezpieczne, a praca maksymalnie usprawniona.
0
Serwer Dell prokuratury, sądów i szpitali
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Serwer stworzony został z myślą o zwiększeniu wydajności pracy przy jednoczesnej ochronie danych. Urządzenie to powinno znajdować się na wyposażeniu każdej firmy bądź instytucji, która chce mieć pewność, że gromadzone dane są w pełni bezpieczne, a praca maksymalnie usprawniona. W jakich miejscach warto wykorzystać serwer Dell?

Serwer dla prokuratury

Aby realizacja codziennych czynności pracowniczych przebiegała w szybkim tempie, konieczne jest zainwestowanie w odpowiednie urządzenia. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, serwer Dell doskonale odnajdzie się w każdym środowisku. Doskonałym przykładem instytucji, w której warto umieść ów sprzęt jest prokuratura. Ogromna ilość przetwarzanych danych każdego dnia wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań. Przede wszystkim w prokuraturze gromadzone są różne dokumenty prawne oraz informacje odnośnie toczących się postępowań karnych oraz cywilnych. Dane te chronione są prawnie, a ich poufność ma niejednokrotnie decydujące znaczenie w toczących się procesach i wyrokach. Serwer musi być zatem maksymalnie zabezpieczony przed ewentualnymi atakami hakerskimi lub awariami. Moce przerobowe urządzenia muszą być duże, ponieważ zarówno w prokuraturze generalnej, jak i rejonowej ilość przetwarzanych danych jest niewyobrażalna. W prokuraturze doskonale sprawdzą się serwery rack, które umieszczone mogą być w szafie serwerowej. Znajdują się one zazwyczaj w specjalnym pomieszczeniu zwanym serwerownią.

 

Serwery dla sądów i szpitali

Serwer warto także wykorzystać w sądach. W owej instytucji publicznej postawić należy na bezpieczeństwo, wydajność i maksymalną moc obliczeniową. Podmiot ten decyduje o sporach w kwestiach społecznych, dlatego też ewentualne włamanie się mogłoby stworzyć poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa oraz społeczeństwa. Prawidłowe działanie instytucji zapewni serwer, cechujący się wysokiej jakości parametrami użytkowymi. Serwery Dell charakteryzują się zastosowaniem najnowszych procesorów Intel Xenon czy nadmiarowymi zasilaczami. Instytucja zdecydować się może na serwer tower bądź typu rack. Drugi z nich konstrukcją przypomina tradycyjny komputer PC, umożliwiając tym samym postawienie urządzenia bezpośrednio na podłodze.

Instytucjami, które także powinny zainwestować w serwer są szpitale. Dane gromadzone w placówkach ochrony zdrowia obejmują najważniejsze informacje odnośnie zdrowia pacjentów. Zaledwie jedno kliknięcie lub nieoczekiwana awaria doprowadzić mogą do utraty wyników badań, wypisów czy zaleceń do stosowania danego leku.

Materiał promocyjny