Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

CHRZANÓW. Pawilon przy Wyszyńskiego zasiedlony

10.08.2010 17:12 | 0 komentarzy | 7 804 odsłon | red
W ciągu najbliższych tygodni wszystkie lokale w spółdzielczym pawilonie przy ul. Wyszyńskiego zostaną otwarte. Jako pierwszy działalność rozpoczął sklep komputerowy.
0
CHRZANÓW. Pawilon przy Wyszyńskiego zasiedlony
Pawilon przy ul. Wyszyńskiego był adaptowany pod wybranych wcześniej najemców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W ciągu najbliższych tygodni wszystkie lokale w spółdzielczym pawilonie przy ul. Wyszyńskiego zostaną otwarte. Jako pierwszy działalność rozpoczął sklep komputerowy.

Dwa lata temu pawilon strawił pożar. Szkody okazały się na tyle duże, że budynek trzeba było odbudować. W czerwcu robotnicy skończyli prace i oddali lokale przedsiębiorcom. Ci właśnie kończą zagospodarowanie pomieszczeń.

- W sierpniu lub na początku września otworzę tu restraurację. Będę żywiła między innymi dzieci ze znjdującego się za ścianą przedszkola. Liczę też na klientów z pobliskiego osiedla, gdzie prowadzę bar – powiedziała nam Anna Patała, właścicielka nowej restauracji o wymownej nazwie "Feniks". Oprócz jej lokalu i przedszkola w pawilonie będą sklepy spożywczy i z odzieżą, zakład fryzjerski, ajencja PKO i apteka.

Pierwszy otwarto sklep komputerowy.
- Oprócz sprzedaży sprzętu i akcesoriów komputerowych, będę też prowadził serwis i salon gier wideo. Lokalizacja jest dobra, więc liczę na spore zainteresowanie – powiedzial nam Piotr Wiecheć, właściciel chrzanowskiej firmy W.P. Technologie.
(RAT)