Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Wakacje all inclusive w Dominikanie - co warto wiedzieć?

25.01.2023 11:24 | 0 komentarzy | 660 odsłon | red

Materiał promocyjny

Dominikana to prawdziwy raj dla wczasowiczów – piękna słoneczna pogoda, wspaniałe piaszczyste plaże porośnięte palmami, lazurowa woda i znakomite hotele. To kraj, w którym można naprawdę wypocząć, i to w okresie, kiedy w Polsce jest zimno i pada. Pozostaje tylko wybrać, czy wolimy jeden z hoteli w Puerto Plata, czy może na malowniczym Półwyspie Samana. Sprawdź, co oznaczają rajskie wakacje w Dominikanie all inclusive!
0
Wakacje all inclusive w Dominikanie - co warto wiedzieć?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

 

Dlaczego warto wybrać opcję wyżywienia all inclusive w Dominikanie?

Najlepszą opcją wakacji w Dominikanie jest zdecydowanie wykupienie all inclusive – możemy mieć wówczas pewność, że wypoczynek będzie bardzo udany i komfortowy. Dzięki tej formie pobytu w hotelu nie musimy się martwić o organizowanie sobie posiłków w ciągu dnia, nie zaskoczą nas ceny w hotelowych restauracjach ani barach. Praktycznie eliminujemy konieczność poszukiwania sklepów - hotele w ciągu dnia oferują również przekąski. To wszystko sprawia, że podczas pobytu all inclusive w Dominikanie możemy się zająć wyłącznie błogim relaksem czy uczestnictwem w zajęciach sportowo-rekreacyjnych – o wszystko inne zadba obsługa hotelu!

Na czym polega all inclusive w Dominikanie?

Wszystkie hotele oferujące opcję all inclusive zapewniają trzy posiłki dziennie - zwykle w formie bufetu. W niektórych miejscach, jak na przykład w Emotions Playa Dorada, goście mogą również korzystać z restauracji a’la carte serwujących kuchnie z różnych stron świata. W Viva Wyndham V na Półwyspie Samana wszystkie kolacje można spożyć w 1 z 3 restauracji a’la carte. Wersja all inclusive tego typu jest znakomitą propozycją dla osób, które lubią zjeść specjalnie dla nich przygotowane dania i obawiają się, że korzystanie z bufetu przez cały tydzień może stać się nużące. Dodatkowo w ciągu dnia dla gości all inclusive w Dominikanie przygotowane są przekąski, nikt więc na pewno nie będzie chodził głodny.

Zalety wakacji w Dominikanie all inclusive – napoje wliczone w cenę

Kolejnym plusem opcji all inclusive w Dominikanie jest dostęp do napojów bezalkoholowych i alkoholowych w ciągu dnia i wieczorem, które można uzyskać w jednym z wielu barów na terenie hoteli. W kraju, gdzie temperatury są bardzo wysokie, brak konieczności poszukiwania supermarketów, by kupić, chociażby wodę czy płacenie za każdym razem w hotelu, jeśli chcemy się czegoś napić, jest nie do przecenienia. W większości hoteli wybór napojów alkoholowych jest ograniczony do kilku typów, często lokalnych specjałów, ale daje nam to możliwość popróbowania trunków, które wytwarza się na wyspie.

Jeśli pragniesz naprawdę komfortowo wypocząć, nie martwiąc się absolutnie o nic, wybierz wakacje w Dominikanie w opcji all inclusive. Oczywiście z biurem podróży Rainbow!

Materiał promocyjny