Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Rowerzyści pomogli Maksowi Tomali. Podsumują wyprawę i pokażą slajdy

11.08.2022 11:00 | 1 komentarz | 945 odsłon | Marek Oratowski
W piątek 12 sierpnia trzej lokalni rowerzyści tworzący Team Rolls Boys podsumują w chrzanowskiej bibliotece akcję charytatywną „poMOC dla MAKSA", której patronem medialnym był „Przełom".
1
Rowerzyści pomogli Maksowi Tomali. Podsumują wyprawę i pokażą slajdy
Uczestnicy wyprawy na trasie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Paweł Małolepszy i Kamil Zaremba z Chrzanowa oraz Patryk Chrząścik z Trzebini marzyli o wspólnym podróżowaniu po Polsce i Europie. W tym roku udało im się osiągnąć ten cel.

W ciągu dwóch tygodni pokonali 960 km i odwiedzili m.in. Wrocław, Drezno, Berlin i Szczecin. Akcja miała na celu wesprzeć zbiórkę pieniędzy na kolejną operację w USA ratującą życie i rehabilitację Maksa Tomali z Jaworzna.

Wyprawę można było śledzić na grupie Rowerowy Przełom. Przypominamy wideo, w którym na gorąco jej uczestnicy, którzy do domu wrócili pociągiem, opowiadali o swoich przeżyciach.

Teraz opowiedzą o wyprawie i pokażą slajdy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie. Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia o godz. 16.30 w sali konferencyjnej biblioteki. Na to wydarzenie zapraszają także Centrum Wolontariatu „Po Sąsiedzku" w Chrzanowie oraz Komitet Społeczny Team Maksa.