Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój "Przełomowy" horoskop

27.04.2022 18:00 | 0 komentarzy | 2 870 odsłony | red
Sprawdź, co prognozują gwiazdy na nadchodzące dni.
0
Twój "Przełomowy" horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Baran
Sekstyl Saturna do Księżyca przyniesie Ci doskonałą harmonię w związku, bez względu na długość jego trwania. W związkach o dłuższym stażu to czas na robienie planów i ustalanie celów na najbliższe lata. Czas na kompromis i wybaczanie. Zwiększy się Twoja intuicja i seksapil, urzeczywistnienie Twoich planów stanie się teraz łatwiejsze niż w inne tygodnie. W weekend popracuj nad swoją kondycją.

Byk
W tym tygodniu może Ci towarzyszyć uczucie bycia oszukanym przez kogoś, nie koncentruj się na tym uczuciu. Opozycję kilku planet do znaku Panny wykorzystaj na twórcze działanie, które przyniesie Ci radość i pieniądze. Wszystko co ma związek ze sztuką, tworzeniem od podstaw czegoś nowego i Twojego autorstwa da Ci satysfakcję. Spotkania i rozmowy z nieznajomymi sprawią Ci frajdę. W weekend nie oczekuj od innych zbyt wiele, ciesz się samą ich obecnością.

Bliźnięta
Uran z Marsem nie pozwolą Wam się nudzić, będziecie miały dużo pracy i spraw do załatwienia. Wenus z Merkurym przyniesie zmiany w zawodowych planach, porozmawiasz o nich z rodziną i znajomymi. Jest szansa, że podsuną Wam nowe rozwiązania lub pomysły warte rozważenia. Bądźcie otwarte na nowe okazje i wiadomości, nastawcie się na słuchanie. Weekend spędzicie w domu nadrabiając zaległości w porządkach.

Rak
To będzie tydzień, który dostarczy wiele pozytywnych uczuć. Jedni z Was skupią się na swoim związku, inne Raki na przyjaźni, zawsze jednak będzie chodziło o ważne relacje z innymi. W związku dbaj o wspólnie spędzany czas, zadbaj o to by go nie zabrakło. Seks stanie się teraz ważny, fantazje i sny erotyczne będą czymś co będzie Cię rozbudzać. Niektórzy z Was gotowi są na gorący romans. W przyjaźni daj drugiej stronie, ale i sobie więcej przestrzeni. Nie wszystkimi szczegółami życia musisz się dzielić.

Lew
To doskonały okres na dokonanie pozytywnych zmian w sprawach swojego zdrowia. Podejmij wyzwanie i decyzję, która będzie miała na celu poprawę Twojej kondycji. Sekstyl kilku planet w Rybach do Merkurego sprawi, że czasem poświęcisz swój czas na opracowywanie planów na najbliższy czas i realizację tego co naprawdę jest dla Ciebie ważne. W weekend kontroluj to co mówisz i uważnie obserwuj reakcję na Twoje słowa osób, na których Ci zależy.

Panna
Uran w znaku Byka chociaż będzie Cię skłaniał do podejmowania szybkich decyzji, korzystne będzie wyciąganie wniosków z wcześniejszych doświadczeń, więc nie spiesz się z podejmowaniem jakichkolwiek działań. Nie daj się sprowokować przełożonemu, z którym trudno się teraz porozumieć. Wenus w Rybach sprzyja kontaktom z zagranicą i dalekim podróżom ale także romantycznym chwilom we dwoje. W weekend poszukaj ich na wspólnym spacerze. To również dobry czas na naukę języka obcego.

Waga
W tym tygodniu prawdopodobnie uzyskasz korzyść ze starych spraw, z tego co już kiedyś wypracowałaś. Dostaniesz dobrą wiadomość i będziesz pełna optymizmu i wiary, że wszystko, co zaplanowałaś, Ci się uda. Przezwyciężaj tendencje do zamykania się w sobie, ktoś czeka na Twój ruch albo choćby oznakę zainteresowania. W dni weekendowe zadbaj o romantyczną atmosferę w swoim związku i więcej śpij.

Skorpion
Jowisz w koniunkcji z Wenus przyniesie Ci poprawę finansów, nierzadko dzięki wdrożonej przez Ciebie samodyscyplinie w oszczędzaniu pieniędzy. Poczujesz, że jesteś blisko spełnienia tego o czym marzysz i będziesz uparcie do tego dążył. Z drugiej strony nie bierz wszystkiego zbyt poważnie, bądź elastyczny, a unikniesz rozczarowania postawą innych. To tydzień korzystny na negocjacje umowy o pracę i na... oświadczyny. Weekend może przynieść również niespodziewane rozwiązanie konfliktu.

Strzelec
Mars w sektylu do Urana ostrzega przed zaniedbaniem spraw zdrowia lub awariami w domu, nie przemęczaj organizmu ale też wykonaj zaległe naprawy w domu. Szefowi staraj się schodzić z drogi, bo nie będzie w najlepszym nastroju. Księżyc pod koniec tygodnia przyniesie zmienność nastrojów u najbliższej osoby, bądź wsparciem jeśli chodzi o sprawy zawodowe, ktoś czeka na Twoją radę. Twoja postawa szybko przywróci harmonię i weekend upłynie w dobrym nastroju.

Koziorożec
To dobry tydzień na umocnienie więzi rodzinnych, rozmowy i wspólne spędzanie wolnego czasu przybliży Was do siebie. W piątek zwróć uwagę na swoje zdrowie i wzmocnij swój organizm by uniknąć przeziębienia. Zainteresuj się też badaniami, które już dawno chciałeś wykonać ale brakło Ci odwagi bądź czasu, zrób porządek nie tylko w swoim domu. Jowisz sprzyja kontaktom z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Wizyta u lekarza może okazać się bardzo pomocna.

Wodnik
Obudzą się w Tobie zdrowe ambicje i wysoko postawisz sobie poprzeczkę. Nie daj się wciągnąć w gry innych, rób to co chcesz najlepiej jak potrafisz. Osoby rozwinięte duchowo poczują, że nadchodzi coś nowego i ożywczego. Z optymizmem będziesz patrzył w przyszłość, a jeśli trzeba bądź wsparciem dla innych. Wenus sprzyja rozwijaniu nietypowych umiejętności oraz życiu erotycznemu - to ostatnie stanie się źródłem radości, jeśli podejdziesz do siebie z dystansem.

Ryby
Neptun i Wenus wniosą w relacje z innymi harmonię, a z ukochaną osobą romantyczne chwile. Warto przeanalizować błędy z przeszłości. Jeśli jesteś singlem warto określić swoje priorytety i zasady i być konsekwentnym w swoich działaniach. Wtedy szybko rozpoznasz komu naprawdę na Was zależy, a kto nie nadaje się na Waszego życiowego partnera. Bądźcie czujne i ostrożne, czasem odmawiajcie jeśli czujecie, że tak jest dla Was lepiej. W weekend dajcie się ponieść marzeniom i zaplanujcie najbliższe 2 lata.

Anna Kępka
Facebook: Wróżka Anna Mistrz Reiki