Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Twój "Przełomowy" horoskop

06.04.2022 18:00 | 0 komentarzy | 2 298 odsłony | red
Sprawdź, co prognozują gwiazdy na nadchodzące dni.
0
Twój "Przełomowy" horoskop
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Baran
Nadchodzi właśnie czas, kiedy Twoje zarobki ściśle będą uzależnione od Twojej dokładności i elastyczności. Okazać się może, że spryt i umiejętność dobrego planowania działań zadecydują o efekcie. Wielu z Was zapisze się na ciekawy kurs lub studia, by zdobyć nowe umiejętności. Gotowość do krótkich, ale częstych podróży i znajomość języków obcych podniosą Twoją wartość w oczach pracodawcy. Miej odwagę być niezależny.

Byk
Mars sprzyjać będzie tolerancji i zrównoważeniu. Tam, gdzie są skrajności, można spodziewać się unikania problemów. Tam, gdzie już istnieje równowaga, sprawy będą układać się bardzo pomyślnie. Warto spędzić kilka chwil w tygodniu w samotności, skoncentrować się na własnym wnętrzu. To dobry tydzień na łagodzenie konfliktów, docieranie do sedna sprawy, akceptację odmienności światopoglądowej.

Bliźnięta
W tym tygodniu zadbajcie szczególnie o opinię na swój temat. To co dotąd było owiane tajemnicą ujrzy światło dzienne, czasem nie będziecie wiedziały, kiedy. Zwróćcie uwagę na to, z kim się spotykacie i co mówicie do osób mniej znanych. Mniej ufajcie, postawcie na kontrolę swoich emocji i myśli. W pracy będziecie obserwowane przez szefa, Wasza wszechstronność zostanie dostrzeżona. Jeśli Waszym szefem jest kobieta, możecie negocjować podwyżkę.

Rak
Poczujesz, że los się do Ciebie uśmiecha, że sprzyjają Ci życiowe okoliczności. Sekstyl Księżyca do Urana przyniesie miłą niespodziankę i okazję do uspokojenia swojego wnętrza. Być może w Twoim życiu pojawi się osoba, którą już znasz, a która zainspiruje Cię do refleksji nad tym co do tej pory osiągnąłeś i nad tym czy jesteś zadowolony z życia. Wniesiesz do życia innych optymizm i pozytywne nastawienie do przyszłości. W weekend zadbasz o dom.

Lew
Łatwiej będziesz teraz odgrywać rolę kogoś innego niż jesteś w rzeczywistości. Swoje prawdziwe uczucia i prawdziwe Ja ukryjesz pod maską osoby beztroskiej i zapracowanej. To czas unikania trudności, szybkiego podejmowania decyzji. Warto teraz odsunąć się od osób, z którymi nie masz dobrego kontaktu. Odpoczywać na łonie natury i robić to co sprawia Ci przyjemność tak by poczuć jak największą niezależność i spokój. Za sprawą Wenus w Rybach odczujesz poprawę zdrowia.

Panna
Ktoś o zmiennym charakterze i ciekawej osobowości poruszy Twoje czułe struny. To co powie lub zrobi da Ci do myślenia, choć raczej nie skłoni jeszcze do działania. Niektóre z Was postawią na obserwację rozwoju sytuacji, inne Panny przeciwnie - dojdą do wniosku, że zbyt wiele ryzykują i mają zbyt wiele do stracenia. W odmiennym świetle zobaczysz swój związek lub swoją pracę. Częściej będziesz rozmawiać z najbliższą osobą, będziesz szukała porady w ważnej życiowej sprawie.

Waga
Choć sprawy zawodowe są teraz dla Ciebie ważne to wyjątkowo w tym tygodniu zajmiesz się więcej rodziną i swoim mieszkaniem. Będziesz budowała szacunek dzieci lub wnuków do starszych osób, pomyślisz też nad zmianą umeblowania i wystroju swojego domu. Czasem z poczucia bezsilności i braku kontroli nad sytuacją uniesiesz się gniewem. W weekend odnowisz kontakty z kimś dawno niewidzianym, a jeśli jesteś singlem, czeka Cię romantyczna randka.

Skorpion
To tydzień, w którym zobaczysz, że decyzje, które kiedyś podjąłeś nie do końca były trafne. Zobowiązania, których się podjąłeś, czy to z przyczyn moralnych, czy etycznych, zaczną ciążyć. Warto teraz zadbać o swoje poczucie wolności i niezależności, odciąć się od osób, które próbują Cię kontrolować, zacząć żyć na własny rachunek. W wolne chwile zrób to na co miałeś ochotę już dawno, a ciągle brakowało Ci czasu.

Strzelec
Układ planet, w który zaangażowany jest i Neptun, i Jowisz, władca Twojego znaku, przyniesie inspirujące sny i marzenia, które będą owocem Twojej twórczej wyobraźni. To doskonały czas na pracę z umysłem i na ćwiczenie intuicji. Warto notować pomysły i nagle pojawiające się myśli. Jeśli masz skłonność do bujania w obłokach, bądź czujny. Teraz możesz mieć kłopot z odróżnianiem, co jest prawdziwe. W wolnych chwilach rozwijaj swoje hobby lub weź udział w ciekawych warsztatach.

Koziorożec
Swoje myśli zatrzymuj teraz dla siebie. Więcej pożytku przyniesie obserwacja z boku tego, co dzieje się w domu czy w pracy, niż aktywne angażowanie się w te sprawy. Proszony o zabranie głosu na większym forum opieraj się na faktach i tym, co znajduje potwierdzenie w dokumentach czy niedawnych wydarzeniach. W weekend dobrze się wyśpij, nie przemęczaj swojego organizmu. Tym bardziej, że z najbliższą osobą będziesz rozmawiał na ważne tematy.

Wodnik
Warto pokazać teraz innym swój talent i biegłość w tym czym zajmujesz się od wielu lat. Możesz teraz negocjować podwyżkę i awans. Poczucie odpowiedzialności może być wielkie, warto w wolnych chwilach stosować metody relaksacji by pozbyć się uczucia stresu. Dla początkujących w danym rzemiośle to czas wyjątkowych postępów i poczucia wielkich możliwości. W weekend staniesz się duszą towarzystwa i inicjatorem ciekawych dyskusji.

Ryby
Merkury w znaku Barana skłoni Was do rozmyślań nad swoimi relacjami z dziećmi lub jeśli jesteś w wolnym związku - właśnie nad nim. Wiele z Was pomyśli o legalizacji związku lub przeciwnie - o rozstaniu w obliczu dłużej trwającego niezrozumienia. Rodzice więcej czasu niż zazwyczaj spędzą z dziećmi na zabawie lub wspólnych czynnościach. Warto teraz rozwiązywać problemy, których początek sięga odległej przeszłości.

Anna Kępka Facebook:
Wróżka Anna Mistrz Reiki