Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Maksymilian - wyjątkowy chłopiec - wyjątkowe 10 kg mniej!

03.01.2022 13:23 | 0 komentarzy | 2 990 odsłony | red

Materiał promocyjny

Coraz częściej w gabinecie dietetycznym spotyka się dzieci i młodzież. Cieszy fakt, że świadomość o zdrowym odżywianiu, albo zmianie dotychczasowych nawyków zaczyna się już tak wcześnie. Wielkie uznanie dla Maksymiliana, za jego dyscyplinę, staranie, skromność, uprzejmość i dojrzałość w swoich postanowieniach. Poniżej kilka słów od Maksa jak wspomina całą kuracje.
0
Maksymilian - wyjątkowy chłopiec - wyjątkowe 10 kg mniej!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas


Maksymilian dlaczego zdecydowałeś się podjąć kurację odchudzającą?
Zdecydowałem się podjąć kurację, ponieważ bardzo chciałem, ale zależało mi również na moim zdrowiu. Miałem do wyboru, albo operacja albo dieta. Na nodze zrobił mi się tłuszczak i lekarz powiedział, że to nadwaga jest przyczyną. I faktycznie po tym czasie bycia na diecie tłuszczak się zmniejszy.

Czego bałeś się najbardziej przed pierwszym spotkaniem z Panią Dietetyk?
Bałem się czy dogadam się z Panią Dietetyk, ale okazało się to wcale nie trudne. Bałem się też jeszcze, że pomimo starań nie schudnę i będzie mnie czekał zabieg.

Czy ta kuracja to Twój pierwszy kontakt z dietą?
Tak to mój pierwszy kontakt z dietą.

Czy jesteś zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Twoją tak dużą zmianę?
Jestem bardzo zadowolony z efektów , a rodzina od razu zauważyła zmiany. Gdy mnie spotykali, albo oglądali moje zdjęcia mówili: "Maks, ale super wyglądasz... jak Ty schudłeś" itp. To bardzo miłe i ogromnie cieszy.

Jak oceniasz pracę z Panią Dietetyk? A jak oceniasz samą dietę?
Z Panią Dietetyk pracowało mi się bardzo dobrze, ponieważ zawsze miło ze mną porozmawiała i dopasowała przepisy do moich wymagań kulinarnych. Bez Pani Dietetyk i jej fajnego podejścia nie dałbym rady. Samą dietę oceniam natomiast jako BARDZO SMACZĄ :D

Maks co chciałbyś powiedzieć wszystkim tym, którzy chcą zrobić ten krok w stronę swojej zmiany, ale się boją?
Wszystkim, którym marzy się zmiana, powiem, żeby się nie bali, bo to nic strasznego, a widzieć efekty i słyszeć komplementy to sama przyjemność i wzmacnianie wiary w siebie :D

Zapisz się już dziś
Jeśli chcesz tak jak Maks zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem Mileną Piechnik. W  trakcie  spotkania  dietetyk  przeprowadzi  analizę składu  ciała,  wykona  badanie  poziomu  tkanki  tłuszczowej,  poda  wytyczne  dotyczące zapotrzebowania kalorycznego  organizmu  oraz  podpowie,  jak  zmienić  nawyki żywieniowe. Pamiętaj każdy może osiągnąć swój sukces!
Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej analizy składu ciała 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info
ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333

Materiał promocyjny