Nie masz konta? Zarejestruj się

Ziemia chrzanowska

NASZA AKCJA. Przejechaliśmy już połowę równika dla Sebastiana Kulczyka z Chrzanowa

24.06.2021 21:00 | 0 komentarzy | 1 594 odsłona | Marek Oratowski
Trwa rowerowe, pospolite ruszenie, czyli zainicjowana przez redakcję "Przełomu" akcja „Kręcimy dla Sebastiana". Dzięki Waszej aktywności niepełnosprawny mieszkaniec Chrzanowa dostanie wymierne wsparcie na rehabilitację.
0
NASZA AKCJA. Przejechaliśmy już połowę równika dla Sebastiana Kulczyka z Chrzanowa
Przejechaliśmy wspólnie połowę równika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zadanie do wykonania to wykręcenie 40.075 km. Tyle ma długość równika. Zaczęliśmy 10 czerwca. Równo po dwóch tygodniach jesteśmy już w połowie drogi. Bo jak obliczyliśmy, na zbiorowym liczniku w czwartkowy wieczór było dokładnie 20.491 km. Jesteście wspaniali!

Jedni kręcą jadnorazowo kilka kilometrów dziennie, inni ponad sto. Każdy na miarę sił i możliwości. Liczy się jednak przede wszystkim aktywność i chęć pomagania. Wszystkich, którzy się jeszcze chcą przyłączyć, zapraszamy do Facebookowej grupy Przełomowy Rower.

Jaki będzie efekt akcji? Za wykonanie zadania sponsorzy wpłacą pieniądze na leczenie Sebastiana Kulczyka, o którym więcej przeczytacie tutaj. Na razie w grę wchodzi 10 tysięcy złotych, które przekażą firmy Eneris i Tor-Bud. Jednak prawdopodobnie ta kwota będzie większa, bo jest więcej potencjalnych sponsorów. Zapraszamy do współpracy lokalne firmy.

Zapraszamy wszystkich do wspólnego kręcenia.