Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

KRAKÓW. Czas pomyśleć o urlopie

05.04.2011 18:04 | 1 komentarz | 3 304 odsłony | red
8 i 9 kwietnia można się wybrać do Krakowa na 21. Salon Turystyczny i spróbować znaleźć atrakcyjną ofertę wakacyjną.
1
KRAKÓW. Czas pomyśleć o urlopie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

8 i 9 kwietnia można się wybrać do Krakowa na 21. Salon Turystyczny i spróbować znaleźć atrakcyjną ofertę wakacyjną.

Atrakcyjna jest też w tym roku lokalizacja imprezy - w Bunkrze Sztuki przy Placu Szczepańskim 3a, czyli w centrum miasta.

- Wśród 64 wystawców: organizacji turystycznych, touroperatorów krajowych i zagranicznych oraz samorządów, będzie reprezentacja powiatu chrzanowskiego. Skromniejsza niż w latach ubiegłych. Bez Chrzanowa, Libiąża i Babic, które zrezygnowały z udziału w imprezie ze względów oszczędnościowych (udział wystawcy w imprezie kosztuje ok. 8 tys zł), ale za to z ich materiałami promocyjnymi. Pracownikom biur promocji towarzyszyć mają Bolęcinianie z programem artystycznym i słodkim poczęstunkiem. Naszą lokalną potrawę, czyli ziemniaki po cabańsku, poda na targach restauracja Stare Mury z Chrzanowa - informuje Joanna Wątroba, dyrektor wydziału promocji chrzanowskiego starostwa.

Oprócz podziwiania jak w Krakowie promują turystykę w powiecie chrzanowskim urzędnicy, warto też pomyśleć o własnych wakacjach. W ofertach wypoczynkowych i rekreacyjnych, m.in. włoskich i słowackich, można przebierać już w najbliższy piątek i sobotę w Bunkrze sztuki w godz. 10-18. Dwudniowy bilet wstępu kosztuje 5 zł. Więcej na www.kst.com.pl.

(AM)