Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejna spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie - Pani Basia schudła 24 kilogramy!

18.01.2021 15:52 | 0 komentarzy | 1 505 odsłona | red

Materiał promocyjny

Schudnij trwale, skutecznie i przede wszystkim bez efektu jo-jo. Aby już na wiosnę zobaczyć pierwsze efekty wprowadzenia zdrowego stylu, najlepiej zacząć już teraz!
0
Kolejna spektakularna metamorfoza w Projekt Zdrowie - Pani Basia schudła 24 kilogramy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę pełni dla naszego zdrowia i samopoczucia racjonalnie zbilansowana dieta. Jednak nie wszyscy potrafimy tą wiedzę wprowadzić w życie i odpowiednio wykorzystać. Decyzję o przejściu na dietę, podejmujemy z różnych powodów - chcemy się lepiej odżywiać, poprawić wyniki badań czy samopoczucie, najczęściej jest to po prostu osiągnięcie wymarzonej sylwetki, w której czulibyśmy się najlepiej. Pani Basia - bohaterka naszej metamorfozy przede wszystkim zdecydowała się na kurację ze względów zdrowotnych - a miłym skutkiem ubocznym kuracji jest piękna, szczupła sylwetka. Przeczytajcie sami jak przebiegała jej kuracja i co motywowało Panią Basię najbardziej.

Moja „przygoda" z tyciem rozpoczęła się już bardzo dawno. Jedzenie jest idealnym lekarstwem na stres, smutki, często to też sposób nagradzania się. A później niestety w pasie i w boczkach jest coraz więcej ... I zaczyna się: ból kręgosłupa, stawów, łuszczyca. Mówimy, że już koniec z tym. Ja robiłam postanowienie co roku i co roku i znów w kolejnym roku. Ten rok na szczęście już przywitam ze spełnionym celem :)

Przyszedł w końcu taki dzień, kiedy stwierdziłam że teraz albo nigdy. Widziałam już efekty kuracji u kilku osób, poprosiłam u numer telefonu i od tego się zaczęło. Zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę i poczekałam kilka dni na pierwsze spotkanie. W miłej i sympatycznej atmosferze przebrnęłam przez ważenie i mierzenie, a myślę że każdy kto nie do końca jest zadowolony ze swojej wagi wie, jakie to trudne i jak ogromne to jest wyzwanie. Dałam radę. I tak zaczęła się moja droga ku zdrowiu.

Pierwszy tydzień kuracji i - 2kg, a wcale nie głodowałam. To był początek, a później z tygodnia na tydzień widziałam coraz większe rezultaty. Aż sama byłam zdziwiona jak szybko ubywają mi kolejne centymetry i kilogramy z każdym dniem i tygodniem. Dzięki wsparciu i świetnym przepisom dieta nie jest monotonna, nie czuje się głodu. Ja ze względu na swój długi i aktywny dzień miałam 5 szybkich posiłków. Do tego dołączyłam też spacery i tak oto jestem szczuplejsza o 24 kg! Martwię się tylko o utrzymanie wagi, obecnie jestem 2 miesiące po zakończonej stabilizacji wagi, mam stałe bezpłatne kontrole i muszę się pochwalić, że po okresie świątecznym moja waga nawet delikatnie jeszcze spadła. Wierzę, że przy takim wsparciu utrzymam to co osiągnęłam.

Polecam wszystkim moim znajomym Gabinety Projekt Zdrowie.

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty i zadba także o wzmocnienie odporności Twojego organizmu. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790618333

Materiał promocyjny