Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Wiktor schudł 11 kg z Projekt Zdrowie Chrzanów!

18.11.2020 12:20 | 0 komentarzy | 2 629 odsłony | red

Materiał promocyjny

Przedstawiamy Wam Wiktora, który dzięki swojej determinacji oraz ogromnemu wsparciu rodziców postanowił zawalczyć o lepszą wersję siebie. Każdy cotygodniowy sukces był dla niego na wagę złota, a zarazem wielką motywacją w dążeniu do jeszcze lepszych wyników. I udało się! :). Zapraszamy do wywiadu z naszym super bohaterem.
0
Wiktor schudł 11 kg z Projekt Zdrowie Chrzanów!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Dlaczego postanowiłeś podjąć decyzję o odchudzaniu? Czy duży wpływ na rozpoczęcie kuracji mieli rodzice?
Rodzice mieli ogromny wpływ na rozpoczęcie kuracji, ale mimo wszystko decyzja była podjęta wspólnie. Chętnie się zgodziłem, chciałem zadbać o siebie, o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.

Czy czegoś się obawiałeś przed podjęciem kuracji?
Obawiałem się bardzo restrykcyjnej diety, na której będą same sałatki i nie będę mógł jeść tego co dotychczas. Okazało się, że jest totalnie inaczej. Jem to co lubię, nie chodzę głodny, a wszystko jest odpowiednio zbilansowane, o co dba Pani dietetyk mgr Kamila Kostanek.

Jak wspominasz pierwsze tygodnie trwania diety?
Początki były trudne, ciężko było się przyzwyczaić do nowych produktów, których nawet nie chciałem spróbować (pieczywo pełnoziarniste, owoce, warzywa). Teraz nie mam z tym problemu, wszystko mi smakuje. Nawet mój tata przekonał się do ciemnego pieczywa i razem ze mną zmienia swoje nawyki żywieniowe!

Jakie błędy żywieniowe popełniałeś przed kuracją?
Występowały bardzo często produkty smażone w głębokim tłuszczu np. frytki. Słodycze pojawiały się kilka razy w tygodniu, zdarzały się także słodkie napoje. Porcje były bardzo duże, jak dla dorosłej osoby. Teraz ze względu na regularność posiłków (jest ich 5) nie chodzę głodny i nie ciągnie mnie do niedozwolonych potraw. Od czasu rozpoczęcia kuracji ze słodyczy w lodówce znajduje się jedynie gorzka czekolada :).

Czy jesteś zadowolony z efektów kuracji?
Bardzo, ponieważ udało mi się zredukować 11 kg. Twarz jest smuklejsza, obwody spadły! To jeszcze nie koniec, ale wiem, że bez problemu osiągnę sukces!

Jeśli tak jak Wiktor chcesz zawalczyć o zdrowie i lepsze samopoczucie, umów się na bezpłatną konsultację w gabinecie Projekt Zdrowie w Chrzanowie. Niech marzenia staną się rzeczywistością! Zapraszam - dietetyk mgr Kamila Kostanek

Gabinet mieści się przy ulicy Garncarskiej 8 w Chrzanowie.
Umówić można się również pod numerem telefonu: 790 618 333

Materiał promocyjny