Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21kg mniej w zaledwie 3 miesiące!

01.06.2020 09:07 | 0 komentarzy | 1 050 odsłona | red

Materiał promocyjny

Bohater naszej metamorfozy to 21-letni pan Patryk, który do dietetyka Projekt Zdrowie zgłosił się pod koniec stycznia 2020. Dziś, po zaledwie 3 miesiącach regularnych spotkań oraz stosowania się do zaleceń, możemy obserwować niesamowite rezultaty, które przyniosła współpraca!

0
Rewelacyjne efekty odchudzania w Gabinecie Projekt Zdrowie! Ponad 21kg mniej w zaledwie 3 miesiące!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szybkie, smaczne i zdrowe przepisy oraz bieżące monitorowanie zmian zachodzących w organizmie na analizatorze składu ciała sprawiły, że po 3 miesiącach pan Patryk może cieszyć się spadkiem masy ciała aż o 21,5 kg!

Przejście na zdrowy styl życia wymaga od nas poświęcenia - jak każda dobra zmiana, którą chcemy wprowadzić w życie. Najważniejsza jest jednak systematyczność. Zadaniem dietetyka jest nie tylko pomoc w doborze najwłaściwszego sposobu odżywiania, ale także podtrzymywanie motywacji!

Na zdjęciu poniżej widzimy Dzienniczek pomiarów pana Patryka, w którym regularnie co tydzień odnotowywane są zmiany, jakie zachodzą na wadze oraz w obwodzie pasa.

 

Zachęcamy do przeczytania motywującego wywiadu z panem Patrykiem!

Co skłoniło Pana do podjęcia kuracji?

Skłoniły mnie coraz ciaśniejsze ubrania i lekkie problemy w sklepach ze znalezieniem spodni. Pewnego dnia wstałem i stwierdziłem, że koniec tego i trzeba diametralnie zmienić nawyki żywieniowe.

Jak dowiedział się Pan o Gabinecie Projekt Zdrowie?

Szukałem w Internecie gabinetu blisko mojego miejsca zamieszkania, a Gabinet Projekt Zdrowie miał najwięcej zadowolonych klientów i pozytywnych opinii pozostawionych przez innych internautów.

Co motywowało Pana do wytrwania na diecie?

Najbardziej oczywiście efekty! - cotygodniowe spadki wagi. Tutaj sporą role odegrały również cotygodniowe wizyty, dzięki którym mogłem z panią Dietetyk na bieżąco monitorować zmiany oraz pracować nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi.

Co powiedziałby Pan osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą, że można schudnąć?
Można schudnąć, tylko trzeba chcieć. Ważna jest tez opieka specjalisty, który w każdej chwili służy pomocą.

Czy jest Pan zadowolony z efektów, które udało się do tej pory Panu osiągnąć?

Tak, dość mocno. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak szybkich efektów na wadze. Dzięki temu zyskałem też uśmiech na twarzy i więcej radości życia.

Jakby Pan zachęcił innych do odwiedzenia naszego Centrum Dietetycznego?

Naprawdę warto. Wiem, że nie jest to chwilowa „mordercza dieta" - te nawyki zostaną ze mną na stałe. Nie udałoby mi się osiągnąć takich efektów samemu w domu szukając porad dietetycznych w Internecie - pewnie po paru dniach miałbym dosyć i wrócił do starych nawyków, a spotykając się ze specjalistą miałem jasne, prawdziwe informacje dotyczące prawidłowego odżywiania oraz dodatkową motywacje w postaci cotygodniowych wizyt.

Odważ się na zmiany i zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem, Panią Kamilą Kostanek pod numerem telefonu: 790 618 333

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

ul. Gancarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333
E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

Materiał promocyjny