Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny?

24.01.2020 11:05 | 0 komentarzy | 718 odsłon | red

Materiał promocyjny

W obecnych czasach żyjemy szybko i intensywnie. Rozwijamy się zawodowo, zdobywamy nowe kwalifikacje, wychowujemy dzieci i pragniemy realizować także swoje pasje. W obliczu tych wszystkich aktywności bardzo często brakuje już czasu na przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków. Z pomocą przychodzą nam diety pudełkowe, tworzone przez najlepszych fachowców z dziedziny dietetyki.

0
Dlaczego warto wybrać catering dietetyczny?
fot. kapitan-cook.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Główne zalety diet pudełkowych

Catering dietetyczny to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych osób, które pragną schudnąć, mają problemy zdrowotne i zmagają się z nietolerancjami. Z takiego wyboru będą zadowoleni także wszyscy ci, którzy pragną zacząć się zdrowo odżywiać, jednak brakuje im czasu na przyswajanie wiedzy dietetycznej i przygotowanie posiłków.

Korzystanie z cateringu dietetycznego jest niebywale wygodne. Dzięki temu można nie tylko zdrowo i smacznie jeść, ale także oszczędzić bardzo dużo czasu. Gdy mamy zamówiony catering dietetyczny nie musimy chodzić na zakupy, zastanawiać się, co ugotujemy, przygotowywać posiłków, liczyć kalorii czy zmywać. Lista zalet jest więc naprawdę imponująca, dlatego każdy, kto jeszcze nie poznał diet pudełkowych, powinien je jak najszybciej przetestować.

Catering dietetyczny Kraków - czym wyróżnia się Kapitan Cook?

Kapitan Cook to miejsce, gdzie szczególnie dba się o to, by serwowane posiłki były zdrowe, smaczne i urozmaicone. Zamawiając catering z tego miejsca, można być pewnym, że posiłki są odpowiednio zbilansowane, mają optymalną ilość kalorii, a także witamin i minerałów. Posiłki są zawsze przygotowywane na świeżo. Dodatkowo, aby dostarczać je do klientów w idealnym stanie używane są samochody, które mają zapewnione warunki chłodnicze. Dzięki temu, że diety są dostarczane, poza Krakowem, aż w ponad 90 miejscowościach na terenie całej Polski Kapitan Cook zdobył ogromne doświadczenie i ma idealnie dopracowane procesy logistyczne. Diety są skonstruowane w taki sposób, by udowodnić wszystkim pragnącym utrzymać dobre zdrowie i sylwetkę, że może być to łatwiejsze. Dbane jest tutaj również o to, aby używane produkty pochodziły od lokalnych sprawdzonych dostawców i zawsze były świeże.

Jakie diety można zamówić?

Kapitan Cook to miejsce, gdzie mamy do wyboru cały szereg specjalistycznych diet dostosowanych do różnych potrzeb. W ofercie są takie diety, jak: standard, modelka, vege+ryby, bez glutenu i laktozy, sport, Paleo, ketogeniczna, office box i detox sokowy. Można je zamawiać w wariancie z weekendami lub bez, na tydzień, dwa, trzy lub cztery tygodnie. Każda dieta adresowana jest do innego odbiorcy. Przykładowo dieta modelka została stworzoną z myślą o paniach, które pragną poczuć się lekko. Natomiast dieta sport to opcja dla osób, które intensywnie trenują i poprzez posiłki pragną wspomóc efekty swoich ćwiczeń na siłowni.

Materiał promocyjny