Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Proste programy do wystawiania faktur 2020

13.01.2020 12:11 | 0 komentarzy | 745 odsłon | red

Materiał promocyjny

Myśląc o programie do wystawiania faktur w roku 2020 warto najpierw dobrze przetestować wszystkie funkcjonalności. Tylko w ten sposób przedsiębiorca będzie w stanie poznać czy program odpowiada jego oczekiwaniom. Niektórzy producenci udostępniają darmową wersją demonstracyjną. Tak jest np. w przypadku firmy Mega-Tech.

0
Proste programy do wystawiania faktur 2020
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Program do faktur 2020, który jest prosty i funkcjonalny

Mega-Tech jest producentem m.in. dwóch kluczowych programów do fakturowania Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Oba programy wyróżnia przejrzystość, prosta nawigacja i bogate wyposażenie. Przygotowane przez firmę Mega-Tech moduły pozwalają bezpiecznie wystawiać dokumenty w zgodzie z przepisami prawnymi, które obowiązują w roku 2020. Przedsiębiorca nie musi się więc zastanawiać czy w programach wystawi faktury z informacją o mechanizmie podzielonej płatności, faktury do paragonów z numerem NIP czy wygeneruje potrzebne pliki JPK. Oprogramowania są pomocne dla użytkowników, z uwagi na to jak łatwo można je dostosować do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Bez trudu z narzędzi może skorzystać zarówno czynny płatnik jak i zwolniony z VAT. Programy pozwolą wygenerować więc taki dokument jak faktura bez VAT oraz podstawowa faktura VAT.

Wielozadaniowość programów do fakturowania

Zarówno program do wystawiania faktur Faktura Small Business jak i Faktura Small Business Handel zostały tak przygotowane aby móc bezproblemowo analizować sprzedaż, zyski, marżę czy nieuregulowane zobowiązania i należności dla kontrahentów. Wbudowany moduł analiz i statystyk dostarcza bardzo szczegółowe raporty, dzięki czemu przedsiębiorca będzie w stanie podejmować oparte o uzyskane dane nowe decyzje biznesowe. Oprócz tej funkcjonalności na uwagę zasługuje również moduł dostępny w oprogramowaniu Faktura Small Business Handel a mianowicie obszar odpowiadający za magazynowanie. Program FSBH pozwoli użytkownikowi wprowadzać towary na magazyn, wystawiać podstawowe dokumenty typu WZ, PW, PZ, RW i MM oraz kontrolować stany magazynowe. To sprawdzone i bardzo przydatne połączenie.

Programy oferowane przez Mega-Tech to zestawienie opcji, które przedsiębiorca z pewnością wykorzysta w firmie. Programy dostępne są na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/. Prostota zastosowanych rozwiązań sprawia, że każdy nowy użytkownik szybko poznaje wszystkie funkcjonalności i jest w stanie przeprowadzać transakcje z kontrahentami.

Materiał promocyjny