Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Bestsellery Katarzyny Miller dostępne w księgarni internetowej selkar.pl

03.01.2020 18:00 | 4 komentarze | 1 754 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 27.12.2019 08:34

Materiał promocyjny

Katarzyna Miller jest jedną z najbardziej cenionych polskich psycholożek i psychoterapeutek. Jest również poetką i autorką wielu bestsellerów poruszających problematykę ról płciowych i doskonałych poradników dotyczących rozwoju osobistego. To wszystko kupisz w selkar.pl.

 

4
Bestsellery Katarzyny Miller dostępne w księgarni internetowej selkar.pl
Książki Katarzyny Miller w selkar.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Katarzyna Miller jest absolwentką filozofii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Już od 30 lat pracuje jako psychoterapeuta zarówno w zakresie terapii małżeńskich, jak i indywidualnych oraz grupowych. Przez wiele lat była również wykładowcą na kierunku Gender Studies Uniwersytetu Warszawskiego.

Katarzyna Miller w swoich publikacjach podejmuje wiecznie żywą problematykę miłości, umiejętności kochania i pracy nad sobą. Wskazuje również, jak odnaleźć odwagę do przezwyciężenia lęków codzienności.

  • Oprócz napisanych książek i felietonów, Katarzyna Miller ma na swoim koncie trzy tomiki wierszy: „Stołeczek”,

  • Ból jest jedwabiem”,

  • Fontanna miłości”.

Pisarka od kilku lat bierze również udział w koncertach organizowanych w różnych miastach Polski, gdzie wykonuje skomponowane i napisane przez siebie piosenki. Katarzyna Miller jest związana z miesięcznikiem dla kobiet „Zwierciadło”, w którym publikuje swoje felietony.

Książki Katarzyny Miller możesz kupić w księgarni internetowej selkar.pl. Najpopularniejsze z nich to:

  • Instrukcja obsługi faceta” - to książka, z której możesz dowiedzieć się pozornie prostych, ale rewolucyjnych informacji, które są potrzebne każdej kobiecie. Metody i rady w niej zawarte są w sposób bardzo prosty, jasny i niezwykle ciekawy, dlatego jest to rewelacyjna lektura dla każdej kobiety,

  • Chcę być kochana tak, jak chcę” - to bestsellerowa książka – poradnik, w której autorki Katarzyna Miller i Ewa Konarowska zastanawiają się, w jaki sposób można otrzymać miłość dokładnie taką, jakiej się chce i jakiej się potrzebuje. Te relacje ze spotkań psychoterapeutki z dziennikarką oraz połączenie terapii i przyjacielskich zwierzeń.

  • Nie bój się życia” - to kolejny bestseller Katarzyny Miller, w którym autorka zajmuje się lękiem i sposobami, jak sobie z nim radzić. Swoje doświadczenie opiera na wieloletniej pracy z pacjentami i pacjentkami. Autorka pragnie pomóc tym, którzy z lękiem sobie nie radzą.

Wszystkie wymienione książki i wiele więcej możesz kupić w selkar.pl

 

Księgarnia internetowa selkar.pl istnieje na rynku już ponad 15 lat i jest jedną z najtańszych księgarni w Polce! Na stronie internetowej naszego sklepu znajduję się ponad 150 tysięcy produktów. Wśród nich oferujemy duży wybór książek, podręczników szkolnych i akademickich, ale także artykułów papierniczych, gier planszowych i zabawek.

Zapraszamy do księgarni!

 

Materiał promocyjny