Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

28.11.2019 20:00 | 0 komentarzy | 3 175 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 28.11.2019 09:35

Materiał promocyjny

Nie odczuwam tak szybko zmęczenia oraz z przyjemnością jeżdżę na zakupy, bo mierzę spodnie o 2 rozmiary mniejsze.” - Daria schudła 8 kg w dwa miesiące dzięki zmianie nawyków żywieniowych w gabinecie Naturhouse.

0
Schudnij 8 kg w dwa miesiące z Naturhouse!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nasza bohaterka, pani Daria, w obwodach straciła łącznie 24cm: z talii 7cm, z pasa 10cm i z bioder 7cm

Nh: Jak rozpoczęła się Pani przygoda z gabinetem dietetycznym Naturhouse?

Daria: Moja przygoda z Naturhouse rozpoczęła się poprzez konkurs na Facebook’u, w którym wygrałam trzytygodniową kurację.

Nh: Kiedy zauważyła Pani pierwsze efekty?

Daria: Zauważyłam je już po 2 tygodniach.

Nh: Jak ocenia Pani łatwość posiłków w otrzymywanych dietach?

Daria: Posiłki, które przygotowywałam na diecie składały się z łatwo dostępnych produktów, były proste w przygotowaniu i bardzo smaczne.

Nh: Co podobało się Pani najbardziej w czasie kuracji z Naturhouse?

Daria: W kuracji z Naturhouse najbardziej podobały mi się zdrowe nawyki żywieniowe, których nauczyła mnie pani Natalia oraz cotygodniowe wizyty kontrolne, które motywowały mnie do pracy nad wyznaczonymi celami.

Nh: Jak zmieniło się Pani życie po kuracji?

Daria: Moje życie po kuracji z Naturhouse jest lżejsze:) Mam lepsze samopoczucie, nie odczuwam tak szybko zmęczenia oraz z przyjemnością jeżdżę na zakupy, bo mierzę spodnie o 2 rozmiary mniejsze.

Nh: Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Daria: Pani dietetyk Natalia wykazuje ogromną wiedzę na temat swojej pracy. Dawała mi porady, które sprawiały, że z każdej wizyty wychodziłam zadowolona i przyjeżdżałam z myślą, że dzięki niej moja waga znowu będzie niższa.

Nh: Komu poleciła by Pani Naturhouse?

Daria: Tak jak i w moim przypadku kurację w Naturhouse poleciłabym kobietom, które po ciąży mają trudności ze zrzuceniem zbędnych kg.

Jeśli chcesz, tak jak Daria, poczuć się lżej- zapraszamy do nas na konsultacje! Pierwsza konsultacja obejmująca pomiary tkanki tłuszczowej, płynów metabolicznych, indeksu masy ciała oraz diagnozę problemu jest bezpłatna!

 

Oba gabinety zostały odznaczone Orłami Medycyny w kategorii Dietetyka, a w tym roku także nagrodzone tytułem Kobieca Firma Roku! „Wysoka skuteczność odchudzania u nas przełożyła się na zadowolenie klientów, zapewne dlatego otrzymaliśmy wyróżnienia”- mówi dietetyk Natalia Jekiel z Centrum Naturhouse w Chrzanowie. „Nasi klienci są zadowoleni z tego, że nie głodują oraz mają stały kontakt ze swoim dietetykiem, czasami bardzo się zżywamy”- dodaje.

Poznaj historie innych osób

Na profilach naszych gabinetów na Fecebooku (Libiąż, Chrzanów) często publikujemy metamorfozy naszych klientów, dzielimy się przepisami oraz radami jak wytrwać na diecie- dołącz do nas!

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Gabinety Dietetyczne w Chrzanowie i Libiążu specjalizują się w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferty punktów skierowane są do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Pomagamy także przy nadwadze w chorobach: cukrzycy, insulinooporności, chorobach tarczycy, jajników, problemach hormonalnych, w trakcie menopauzy, po ciąży.

Na wizyty można umówić się telefonicznie, poprzez internetowy formularz lub osobiście:

LIBIĄŻ, ul. Oświęcimska b/n (obok stacji Lotos), tel.: 570 057 201 (formularz zapisu)

CHRZANÓW, ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiono z ul. Garncarskiej), tel. 570 056 225 (formularz zapisu)

ZAUFAJ SPECJALIŚCIE Naturhouse– TO DZIĘKI JEGO POMOCY ZADOWOLENI KLIENCI z Chrzanowa, Libiąża i okolic SCHUDLI w tym roku już PONAD 1450 KILOGRAMÓW!

Materiał promocyjny