Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

NaturHouse w Chrzanowie i Libiążu ORŁAMI MEDYCYNY 2018 oraz Kobiecą Marką Roku 2019!

19.06.2019 14:25 | 0 komentarzy | 1 762 odsłona | red

Materiał promocyjny

Dwa Gabinety Dietetyczne z naszego powiatu zostały laureatami konkursu ORŁY MEDYCYNY 2018 oraz otrzymały tytuł KOBIECA MARKA ROKU 2019! Chodzi oczywiście o Centra Dietetyczne NATURHOUSE w Chrzanowie i Libiążu.

0
NaturHouse w Chrzanowie i Libiążu ORŁAMI MEDYCYNY 2018 oraz Kobiecą Marką Roku 2019!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Orły Medycyny to nagroda przyznawana na podstawie ocen wystawianych przez pacjentów, dlatego chcemy wszystkim naszym klientom serdecznie podziękować za dobre opinie i rekomendacje. Tytuł Kobieca Marka Roku jest wyrazem uznania za wysiłek wkładany przez firmę w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Ma na celu wyłonienie i uhonorowanie podmiotów, które nieustannie dążą do podnoszenia standardów oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.


Gabinety NATURHOUSE są liderem w odchudzaniu, dietetyce i edukacji żywieniowej
Naszą misją jest reedukacja żywieniowa. Rolą dietetyka jest przede wszystkim przekazywanie zasad prawidłowego zdrowego odżywania.
Przed podjęciem decyzji o odchudzaniu proponujemy bezpłatną konsultację z dietetykiem, który wykona niezbędne badania i pomiary oraz przeprowadzi dokładny wywiad dietetyczny. Na tej podstawie identyfikuje problem i proponuje jego skuteczne rozwiązanie.
Kluczem do sukcesu w odchudzaniu z Naturhouse jest spersonalizowany plan dietetyczny uzupełniony o najwyższej klasy produkty. Odchudzamy zarówno osoby zdrowe, jak i z jednostkami chorobowymi (insulinooporność, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, dna moczanowa, choroby jelit, choroby wątroby i inne).
Wypracowana przez dietetyków Naturhouse metoda jest jedyną w swoim rodzaju, a profesjonalna obsługa elastycznie dostosowuje się do zmieniającego się rynku i oczekiwań.

Jak wygląda pierwsza wizyta?
Podczas pierwszej wizyty poznasz swojego dietetyka, a także dowiesz się wielu ciekawych informacji na temat swojego ciała. Nasz dietetyk zważy Cię, zmierzy, sprawdzi zawartość tkanki tłuszczowej, zatrzymanych płynów metabolicznych, a także określi współczynnik BMI oraz wiek metaboliczny. Nie martw się na zapas! Badanie składu ciała nie jest ani nieprzyjemne ani bolesne. Nasz dietetyk zadba o to, aby spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze - nie musisz się więc niczego obawia.
Szczera rozmowa to podstawa udanej współpracy, więc otwarcie powiedz dietetykowi co Cię do niego sprowadza, opowiedz o swoich wątpliwościach, obawach i zadaj nurtujące Cię pytania. Nie wstydź się - nasi dietetycy to fachowcy w swojej dziedzinie - otwarte relacje pomogą zbudować odpowiednią życzliwą atmosferę.

Na podstawie zebranych podczas spotkania informacji dietetyk określi zapotrzebowanie kaloryczne Twojego organizmu i zaproponuje kurację dobraną do Twoich potrzeb. Opowie jak będzie przebiegać zdrowa dieta i wyjaśni jej zasady. Nie musisz podejmować decyzji o podjęciu kuracji od razu - oczywiście możesz zdecydować się na rozpoczęcie diety już na pierwszej wizycie - otrzymasz wtedy zalecenia dietetyczne oraz suplementy na najbliższy tydzień, ale możesz także pójść do domu i na spokojnie wszystko przemyśleć i umówić się na rozpoczęcie kuracji w dogodnym dla Ciebie terminie.

Nasze gabinety znane są głównie z odchudzania, ale oferujemy szereg różnych kuracji, o których mogą Państwo przeczytać.


Przezorny zawsze ubezpieczony!
Jeśli impreza ze znajomymi czy z rodziną wypada spontanicznie i nie jesteś w stanie przygotować wcześniej odpowiednich potraw, zawsze miej przy sobie suplementy Naturhouse, które wspomogą trawienie i ograniczą wchłanianie tłuszczu z pożywienia, dzięki czemu żaden dodatkowy czy tłusty posiłek nie odłoży się później w "boczkach".

Wypróbuj CHITOSAN, który dzięki zawartości ekstraktu z kutikuli skorupiaków i owoców morza pochłania tłuszcz z pożywienia, dzięki czemu ogranicza jego wchłanianie. Zażyty przed i w trakcie posiłku zmniejsza kaloryczność spożywanych potraw.

Drink PEIPAKOA ANTIOX pomaga oczyścić organizm z toksyn, pozbyć się nadmiaru wody metablicznej, a także skutków ubocznych spożywania alkoholu. Dodatkowo drink wykazuje działanie antyutleniające, przeciwobrzękowe, pobudzajace krążenie, wzmacniające naczynia krwionośne i obniżające poziom złego cholesterolu.


Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse:

LIBIĄŻ
ul. Oświęcimska b/n (obok stacji Lotos)
tel.: 570 057 201

CHRZANÓW - Jedyny certyfikowany gabinet w Chrzanowie!
ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiono z ul. Garncarskiej)
tel. 570 056 225


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy konkursy z nagrodami!

 

 

Materiał promocyjny