Nie masz konta? Zarejestruj się

Trzebinia

Piąte urodziny Chmurkowych Opowieści

18.11.2019 11:58 | 0 komentarzy | 5 799 odsłon | Piąte urodziny Chmurkowych Opowieści

8 listopada 2019 roku Niepubliczne Przedszkole Chmurkowe Opowieści w Trzebini obchodziło piąte urodziny.

0
 Piąte urodziny Chmurkowych Opowieści
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uroczystość była okazją do przypomnienia początków działalności placówki. Nie były one łatwe. Pierwsza grupa przedszkolna liczyła zaledwie czworo dzieci. Liczba ta jednak stale rosła.

W chwili obecnej do przedszkola uczęszcza prawie setka dzieci. Funkcjonują tu cztery grupy wiekowe, w tym oddział zerówkowy. Od początków działalności przedszkole stawiało na bogatą ofertę zajęć obowiązkowych oraz nadprogramowych, nowoczesność, wysokie standardy w nauczaniu, wychowaniu i opiece nad dziećmi, a także współpracę z rodzicami. Efektem tej współpracy było zdobycie przez przedszkole tytułów „Przedszkola Roku 2018" oraz „Orłów Edukacji 2019".

Świętowanie urodzin miało wymiar tradycyjny. Był tort, balony, „sto lat" odśpiewane przez wszystkie dzieci oraz zabawa urodzinowa. Przedszkolaki obejrzały także krótką prezentację z historii przedszkola i zaśpiewały hymn Chmurowych Opowieści.

„Na ulicy Pana Jana
z Czarnolasu, stoi
Piękny domek, niczym z bajki,
a w nim dziatwa broi.

To „Chmurkowe Opowieści"
trzebińskie przedszkole.
Jasio mówi do mamusi:
Ja tam chodzić wolę"(...)

Mamy nadzieję, że równie pięknie i uroczyście będziemy obchodzić kolejne jubileusze, a kolejne pokolenia dzieci będą mogły bawić się, uczyć i dobrze spędzać czas w Chmurkowych Opowieściach w Trzebini.