Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Kursy i szkolenia dla miłośników motoryzacji, idealne do realizacji jesienią

29.10.2019 15:14 | 0 komentarzy | 950 odsłon | red

Materiał promocyjny

Kurs doskonalenia jazdy samochodem bądź motorem to rewelacyjny sposób na rozwijanie swoich pasji motoryzacyjnych i zdobycie cennego doświadczenia. Ćwiczenia na specjalnym torze to również okazja do świetnej zabawy i szlifowania nowych umiejętności.

0
Kursy i szkolenia dla miłośników motoryzacji, idealne do realizacji jesienią
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy czas jest dobry, aby rozwijać pasje i dążyć do spełniania marzeń. Jesień to idealny moment, aby podszkolić swoje umiejętności za kierownicą i dobrze przygotować się tym samym na trudne warunki panujące na drogach zimą. Profesjonalny kurs doskonalenia jazdy to sposób na zdobycie nowych umiejętności i cennego doświadczenia, bycie lepszym kierowcą, a także świetną zabawę dla wszystkich miłośników motoryzacji, zarówno fanów czterech kółek, jak i jednośladów. Voucher na kurs, dostępny za pośrednictwem strony: www.wyjatkowyprezent.pl/ to również oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, np.: męża, dziewczyny, brata, syna.

Kurs doskonalenia jazdy samochodem

Kurs doskonalenia jazdy samochodem to szkolenie, idealne zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych kierowców. Jego ideą jest nauczyć kierowcę radzenia sobie z trudnymi warunkami na drodze. Kurs doskonalenia jazdy to idealny pomysł na jesienne popołudnie. Nowe cenne umiejętności za kierownicą pomogą w okresie zimowym czuć się pewnie i przede wszystkim bezpiecznie na drodze, nawet w ekstremalnych warunkach. Programy szkoleń mogą nieco się różnić od siebie, w zależności od placówki, która je organizuje. Podstawowy harmonogram kursu obejmuje zwykle kilka etapów, np.: odpowiednie przygotowanie do jazdy (w tym zachowanie prawidłowej pozycji za kierownicą), różne techniki kierowania autem, hamowanie awaryjne zarówno z ABS, jak i bez, jazda na łuku po śliskiej powierzchni, jazda z przeszkodami czy wprowadzanie pojazdu w poślizg na specjalnej płycie.

Kursy doszkalające kierowców odbywają się zazwyczaj na specjalnych torach przy zachowaniu wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa. Na specjalnej płycie poślizgowej kierowca może przekonać się, w jaki sposób zachowuje się auto w momencie, gdy straci ono przyczepność do podłoża. Zadaniem instruktora jest nauczenie uczestnika kursu prawidłowej reakcji na daną sytuację i sprawnego wyprowadzania auta z poślizgu. Niektóre tory wyposażone są również w specjalną wytrząsarkę. Auto musi na nią najechać, wówczas praca maszyny powoduje odrzucenie samochodu, w taki sposób, że wpada ono w poślizg, a zadaniem kierowcy jest opanować auto i wyprowadzić z poślizgu. Dodatkowo, dla zwiększenia trudności, na torach rozlewana jest woda.

Rozszerzony kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem

Kurs doskonalenia techniki jazdy motocyklem w wersji rozszerzonej to idealna propozycja dla wszystkich miłośników jednośladów. Każdy, kto posiada prawo jazdy, interesuje się motorami i uwielbia na nich jeździć, może skorzystać z profesjonalnego szkolenia i sukcesywnie rozwijać swoją pasję do szybkiej jazdy. Program kursu dopasowywany jest do preferencji jego uczestnika. Instruktor obiektywnie ocenia dotychczasowe umiejętności kierowcy i dopasowuje przebieg szkolenia do potrzeb, dodatkowo zwróci uwagę na ewentualne błędy i podpowie, w jaki sposób je poprawić. Ćwiczenia z jazdy na motorze są na bieżąco przeplatane z teorią, dzięki czemu uczestnik kursu robi błyskawiczne postępy w nauce. Jazda motocyklem, w zależności od potrzeb, może odbywać się na specjalnie do tego przygotowanym placu manewrowym, jak i w ruchu miejskim. Voucher na kurs doskonalenia techniki jazdy jednośladem to również świetny pomysł na prezent dla każdego motocyklisty, który chce rozwijać swoje hobby, a jednocześnie zdobyć nowe umiejętności i cenne doświadczenie.

Szkolenie off-road

Off-road to sport motorowy, który polega na jeździe samochodem terenowym po specjalnie przygotowanym terenie, najczęściej pełnym przeszkód, błota, piachu czy wzniesień. Istnieje kilka rodzajów off-roadu, np.: przeprawowy, turystyczny czy rajdy szybkościowe. Miłośnicy dużych samochodów i szalonej jazdy w terenie z pewnością chętnie skorzystają z możliwości wzięcia udziału w profesjonalnym szkoleniu z jazdy off-road. Tego typu kurs to nie tylko okazja do świetnej i ekstremalnej zabawy, ale również do rozwijania swoich umiejętności jako kierowca i nauki jazdy w trudnych, nietypowych warunkach drogowych. Szkolenie przeprowadza certyfikowany instruktor, rozpoczynając od wiedzy teoretycznej, na ćwiczeniach praktycznych kończąc. Voucher na profesjonalne szkolenie to również doskonały prezent dla bliskiej osoby, której zainteresowania ściśle wiążą się z motoryzacją, zwłaszcza w ekstremalnym wydaniu. Uczestnictwo w kursie to niepowtarzalny upominek, który warto zrealizować jesienią, w pięknej scenerii lasów pokrytych złotymi liśćmi.

Materiał promocyjny