Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejny sukces w Projekt Zdrowie w Chrzanowie! Pan Maciej schudł 23 kg!

16.10.2019 15:51 | 0 komentarzy | 3 920 odsłony | red

Materiał promocyjny

Pan Maciej, swoją przygodę z odchudzaniem rozpoczął w połowie kwietnia 2019 roku i po upływie 6 miesięcy, jest lżejszy o 23 kilogramy, a to nie koniec :) Obecnie nadal pozostaje pod opieką dietetyka Projekt Zdrowie i walczy o jeszcze lepsze rezultaty.

0
Kolejny sukces w Projekt Zdrowie w Chrzanowie! Pan Maciej schudł 23 kg!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do podjęcia kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie w Chrzanowie, skłoniły mnie dwie rzeczy: bliskość miejsca oraz świetne opinie na internecie, które, jak się okazało, nie były w niczym przesadzone - mówi Pan Maciej.

Największą motywacją do wytrwania w dalszej zmianie nawyków żywieniowych, są moi bliscy. W pewnym momencie, uzmysłowiłem sobie, że moje niepełnosprawne dzieci będą mnie długo potrzebowały w swoim życiu. Oczywiście nikt nie może przewidzieć swojego losu, ale byłoby niedobrze, gdyby straciły ojca z jego własnej winy. Powiedzmy sobie szczerze, że otyłość to choroba, która zagraża zdrowiu i życiu. Skalę swojego problemu, uzmysłowiło mi wychodzenie na 4 piętro, które stało się wyzwaniem godnym wyjścia na Rysy - mówi nasz bohater.

Ktoś zapytałby, czy nie mam chwil słabości? Oczywiście, że mam! Nie jesteśmy przecież maszynami, zaprogramowanymi na redukcję masy ciała. Moja zmiana nawyków żywieniowych miała miejsce w okresie wakacyjnym, więc czasami zdarzały się jakieś lody, czy słodkości. Owszem, pojawiały się wtedy wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony, jeśli zmiana ta ma być trwała, to nie można się odcinać od wszystkiego. Pani dietetyk zawsze powtarza, że od porcji lodów nikt jeszcze nie przytył, a od jednej fit sałatki nikt nie schudł, liczy się więc podejście zdroworozsądkowe :) - mówi Pan Maciej.

Po zrzuceniu 23 kilogramów, czuję się po prostu ŚWIETNIE, ale nie powiedziałem ostatniego słowa. Razem z moją panią dietetyk walczę o jeszcze lepsze wyniki. Obecnie wyjście na 4 piętro, stało się wyjściem na 4 piętro, a nie na szczyt wielkiej góry ;) Polecam każdemu gabinet Projekt Zdrowie w Chrzanowie i nie jest to reklama, których sam nie lubię. Miła atmosfera oraz pani Ola, która jest fantastyczną i wyrozumiałą osobą - podsumowuje Pan Maciej.

Akcja „Pomagamy nie oceniamy" nadal trwa!

W ramach akcji oferujemy możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych w gabinetach Projekt Zdrowie na terenie całej Polski. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. - Rola dietetyka w procesie leczenia otyłości, oprócz pracy w zakresie ustalania planów żywieniowych i spraw merytorycznych, to bardzo ważna praca w zakresie psychodietetycznym, czyli wspieranie, motywowanie oraz opieka. I taką opiekę zapewniamy naszym Pacjentom - tłumaczy Aleksandra Stańczyk, dietetyk w gabinecie Projekt Zdrowie w Chrzanowie.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronie: pomagamy-nieoceniamy.pl

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 790 618 333 lub za pomocą formularza kontaktowego chrzanow.projektzdrowie.info

POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE PROJEKT ZDROWIE
32-500 Chrzanów
ul. Garncarska 8
tel. 790 618 333

 

Materiał promocyjny