Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Ponad TONĘ! A dokładniej 1341 - tyle kilogramów w tym roku schudli klienci gabinetów dietetycznych NATURHOUSE w Libiążu i Chrzanowie!

18.09.2019 18:00 | 2 komentarze | 1 383 odsłona | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 10:29

Materiał promocyjny

 

Gabinety NaturHouse w Chrzanowie i Libiążu zostały odznaczone Orłami Medycyny w kategorii Dietetyka, a w tym roku także nagrodzone tytułem Kobieca Firma Roku! „Wysoka skuteczność odchudzania u nas przełożyła się na zadowolenie klientów, zapewne dlatego otrzymaliśmy wyróżnienia”- mówi dietetyk Natalia Jekiel z Centrum NaturHouse w Chrzanowie. „Nasi klienci są zadowoleni z tego, że nie głodują oraz mają stały kontakt ze swoim dietetykiem, czasami bardzo się zżywamy”- dodaje.

 

2
Ponad TONĘ! A dokładniej 1341 - tyle kilogramów w tym roku schudli klienci gabinetów dietetycznych NATURHOUSE w Libiążu i Chrzanowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

JAK ZMOTYWOWAĆ SIĘ DO ODCHUDZANIA?

Na skuteczność odchudzania składa się nie tylko jadłospis, ale także nasze podejście do tego tematu, wyznaczenie sobie celu i krok po kroku dążenie do jego osiągnięcia. Po drodze zawsze są wzloty i upadki, ale z pomocą częstych spotkań z dietetykiem- jest łatwiej. Każdy nasz klient zawsze wychodzi z gabinetu podniesiony na duchu, z nową dawką motywacji.

Poznaj historie innych osób

Na profilach naszych gabinetów w Chrzanowie oraz w Libiążu często publikujemy metamorfozy naszych klientów, dzielimy się przepisami oraz radami jak wytrwać na diecie. Bohaterką ostatniej naszej metamorfozy jest pani Dagmara, której udało się zrzucić ponad 20 kg! Pani Dagmara wygrała jesienny konkurs na trzytygodniową metamorfozę w naszym gabinecie, została na szczęście na dłużej i dzisiaj może pochwalić się swoim ogromnym sukcesem. Dzisiaj pani Dagmara jest motywacją dla innych! Kilka miesięcy pracy nad sylwetką przyniosło zniewalający efekt 21,5 kg lżejsza, w talii ubyło 12 cm a brzuch i biodra to aż 15 cm mniej w obwodach! Samopoczucie, wygląd, zdrowie -  zobaczcie w galerii jak wyglądała metamorfoza pani Dagmary!

Takich osób jest więcej- w linku wywiad z Pauliną, która z pomocą NaturHouse zrzuciła ponad 10 kg!

oznaj lepiej siebie- znajdź swoją aktywność!

Można odchudzać się nie ćwicząc, ale lekka aktywność fizyczna nie tylko przyspieszy spadki masy ciała- pomoże także pozbyć się stresu! A to właśnie stres bardzo często jest przyczyną podjadania. Na pewno istnieje jakaś aktywność, którą polubisz- może spacery wieczorne, może taniec lub 3 x w tygodniu wizyta w sklepie ale piechotą, zamiast samochodem?

Wyznacz cel

Możesz założyć sobie cel, który chcesz osiągnąć- przykładowo- chcę zrzucić 8 kilogramów w 2 miesiące. Nie załamuj się, jeśli któryś z tygodni pójdzie gorzej- podsumowanie zrób dopiero po 2 miesiącach!

Udaj się po pomoc do specjalisty

Jeśli chcesz mieć pewność, że dieta będzie skuteczna i nie zaszkodzi Twojemu zdrowiu- udaj się do jednego z naszych specjalistów! W Libiążu jest to dietetyk Karolina Baniak, a w Chrzanowie dietetyk Natalia Jekiel. Ułożą odpowiednią dietę (także dobraną do chorób jeśli jest taka potrzeba), zmotywują, służą radą, przepisami, wsparciem. Po zakończonej kuracji można być z nimi w stałym kontakcie.

Kto może skorzystać z pomocy Naturhouse?

Gabinety Dietetyczne w Chrzanowie i Libiążu specjalizują się w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferty punktów skierowane są do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Pomagamy także przy nadwadze w chorobach: cukrzycy, insulinooporności, chorobach tarczycy, jajników, problemach hormonalnych, w trakcie menopauzy, po ciąży.

Na wizyty można umówić się telefonicznie, poprzez internetowy formularz lub osobiście:

LIBIĄŻ
ul. Oświęcimska b/n
(obok stacji Lotos)
tel.: 570 057 201

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=libiaz

CHRZANÓW
ul. kard. Wyszyńskiego 17a
(przeniesiono z ul. Garncarskiej)
tel. 570 056 225

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=chrzanow.wyszynskiego

ZAUFAJ SPECJALIŚCIE NaturHouse– TO DZIĘKI JEGO POMOCY ZADOWOLENI KLIENCI z Chrzanowa, Libiąża i okolic SCHUDLI w tym roku już PONAD 1300 KILOGRAMÓW!

Nasze dietetyczki dobiorą indywidualnie plan diety, ustalą godziny posiłków oraz ziołową suplementację wspierającą proces odchudzania.

 

Materiał promocyjny