Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Pani Paulina z okolic Chrzanowa - 10 kg mniej dzięki NaturHouse!

15.02.2019 12:43 | 0 komentarzy | 3 615 odsłony | red

Materiał promocyjny

Co zmotywowało panią Paulinę do podjęcia kuracji w Naturhouse? Co najbardziej ją zaskoczyło? Jak szybko pojawiły się efekty? Na te pytania odpowiada nasza bohaterka w poniższym wywiadzie.

0
Pani Paulina z okolic Chrzanowa - 10 kg mniej dzięki NaturHouse!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Centra Dietetyczne w Chrzanowie i Libiążu należą do międzynarodowej firmy będącej ekspertem w dziedzinie dietetyki i reedukacji żywieniowej. Oferta gabinetów skierowana jest do osób zmagających się z nadwagą i otyłością, a także do wszystkich, którzy chcieliby zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe na zdrowsze. Specjaliści z Naturhouse pomagają osobom, które z rożnych powodów nie są zadowolone ze swojej figury - kobietom po ciąży lub w trakcie menopauzy, mężczyznom z tzw. brzuszkiem, osobom prowadzącym stresujący tryb życia, jak również nastolatkom, u których problemy z wagą występują coraz częściej.


Prezentujemy efekty kuracji pani Pauliny oraz krótki wywiad z nią:

Co zmotywowało Panią do rozpoczęcia kuracji?
Paulina: Przed rozpoczęciem kuracji napewno spadła mi bardzo samoocena, zauważyłam, że nie mieszczę się w swoje ulubione ubrania lub wyglądają na mnie okropnie. Słyszałam też od swoich bliskich słowa, które delikatnie mi sygnalizowały, żebym wzięła się za siebie, przede wszystkim dla własnego zdrowia. Motywacją dla mnie było również, jak przyszłam na wizytę wstępną i zobaczyłam swoją wagę i wyniki, to się przeraziłam i postanowiłam z dnia na dzień " koniec, biorę się za siebie " !

Co najbardziej zaskoczyło Panią w trakcie kuracji? Co jest w diecie najtrudniejsze, a co najprzyjemniejsze?
P: Zaskoczeniem w kuracji było dla mnie to, że dieta jest tak zbilansowana, że nie odczuwam głodu, nie mam potrzeby podjadania pomiędzy posiłkami. Najtrudniejsze dla mnie było przełamanie się z piciem wody przynajmniej te 1.5 l dziennie, ale teraz wiem, że jest to potrzebne i bardzo ważne. Najprzyjemniejsze w diecie jest dla nie to, że nie mam konkretnego przymusu co mam jeść, tylko mogę przygotować sobie, to co mam ochotę w danym posiłku oczywiście z dozwolonych produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak szybko pojawiły się pierwsze efekty?
P: Pierwsze efekty zauważyłam po 1 tygodniu, bo ubyło mnie około 2kg, przez co czułam się lepiej oraz lżej. A takie zauważalne efekty dla oka pojawiły się po 6/7 tygodniach.

Jakie odczuwa Pani zmiany wynikające ze stosowania diety?
P: Najważniejszą zmianą dla mnie jest to, że mieszczę się znowu w moje ulubione ubrania. Czuję się bardzo dobrze fizycznie jak i psychicznie. Zmieniło się moje podejście do jedzenia, teraz zwracam dużą uwagę co jem i jak jem. Poprawiła się moja cera, jest bardziej odżywiona. Nie czuję się głodna, ani przejedzona, przez zbilansowane posiłki.


Dlaczego warto odchudzać się ze wsparciem dietetyka?
Odpowiedź jest prosta- samodzielnie nie skomponujemy prawidłowo diety, nie dobierzemy sobie odpowiednich preparatów ziołowych, które ochronią nasz organizm przed negatywnymi skutkami spadku masy ciała oraz po pewnym czasie prawdopodobnie stracimy zapał i porzucimy dietę. Z dietetykiem nic takiego nam nie grozi! Kontrolne wizyty u dietetyka Naturhouse stanowią świetną motywację, okazję do rozmowy, do dopasowania diety pod każdy z etapów odchudzania. Dodatkowo końcem kuracji powinna być stabilizacja, która ochroni nas przed efektem jo-jo. Przez cały czas trwania stabilizacji dietetyk kontroluje Twoją wagę i stopniowo wyprowadza nas z diety.

Pani Paulina jest nadal na kuracji i traci kolejne kilogramy.

Wypróbuj sprawdzoną od lat metodę!
Zamiast testować na sobie kolejne diety cud, zgłoś się do specjalisty! Dietetyk Naturhouse na podstawie dokładnych pomiarów i wywiadu żywieniowego dobierze indywidualną dietę wspartą suplementacją, a cotygodniowe wizyty kontrolne pomogą utrzymać wysoką motywację. Jesteśmy najdłużej istniejącą na rynku polskim firmą, specjalizująca się w zdrowym odchudzaniu - NaturHouse w Chrzanowie nasz gabinet istnieje od ponad 6 lat (UWAGA! obecnie placówka znajduje się na ul. kard. Wyszyńskiego 17a - w starym miejscu nie ma już NaturHouse), a w Libiążu od niemal 3 lat.


Nie zapomnij polubić nas na FACEBOOKU, gdzie dodajemy wiele dietetycznych ciekawostek, metamorfoz naszych podopiecznych oraz organizujemy prawdziwe konkursy z fantastycznymi nagrodami:
https://www.facebook.com/dietetykchrzanow/
https://www.facebook.com/naturhouselibiaz/

 

Aby skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem wystarczy umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse:

LIBIĄŻ
ul. Oświęcimska b/n (obok stacji Lotos)
tel.: 570 057 201

CHRZANÓW
ul. kard. Wyszyńskiego 17a (przeniesiono z ul. Garncarskiej)
tel. 570 056 225

lub poprzez formularz internetowy:
Chrzanów: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=chrzanow.wyszynskiego
Libiąż: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=libiaz

 

Materiał promocyjny