Nie masz konta? Zarejestruj się

Alwernia

Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"

07.09.2019 20:00 | 0 komentarzy | 2 453 odsłony | Marta Moś
Ostatnia aktualizacja: 30.08.2019 11:01

Przez całe lato będziemy Wam prezentować konkursowe fotografie, z których w każdym miesiącu wybierzemy najładniejsze. Nagrodzimy je wejściówkami do Energylandii, Zatorlandu i Przewrotki.

0
Fotograficzny konkurs wakacyjny "I ja tam byłem"
Zuzia podczas wakacji we Lwowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dawid Ławczys z Libiąża napisał do nas maila i przysłał zdjęcie swojej córki Zuzi z pobytu we Lwowie.

- Zachwycająca architektura, pyszne jedzenie, aromatyczna kawa i trudna historia mieszają się w tym mieście na każdym kroku, tworząc urzekającą mieszankę doznań dla oczu i ciała. We Lwowie - bo o nim mowa - spędziliśmy cudny i bardzo aktywny długi weekend i serdecznie polecamy pojechać tam choć raz. Na zdjęciu Zuzia odpoczywa po kolejnych tego dnia kilometrach (w tym dniu aż 21 km pieszo) w towarzystwie równie zmęczonego symbolu tego pięknego miasta.

Przypominamy, że konkurs trwa do 15 września 2019r. W każdym numerze tygodnika "Przełom" pokażemy dwa zdjęcia nominowane do nagrody miesiąca. Zwycięzców wyłonimy spośród autorów tych zdjęć. Wyniki znajdziecie w tygodniku "Przełom" i na przelom.pl: 18.09. Nagrodzimy zwycięzcę I, II i III miejsca. I nagrodą w każdym miesiącu jest podwójna wejściówka do Energylandii, II - podwójna wejściówka do Zatorlandu, III - podwójna wejściówka do Przewrotki. Regulamin konkursu znajdziecie na przelom.pl/konkursy.