Nie masz konta? Zarejestruj się

Materiały promocyjne

Gdzie serwisować nowe i używane wózki widłowe? Poznaj ofertę krakowskiej firmy Ajax

11.06.2019 11:47 | 0 komentarzy | 760 odsłon | red

Materiał promocyjny

Wózki widłowe to sprzęt, z którego w swojej codziennej pracy korzysta wiele firm. Ich zadaniem jest usprawnienie procesów magazynowania i załadunku towarów oraz sprawne i szybkie przewożenie ciężkich przedmiotów. Wózki widłowe doskonale sprawdzają się na otwartych placach budowy, w magazynach oraz w zamkniętych halach przemysłowych. Gdzie warto kupić oraz serwisować używane i nowe wózki widłowe w Krakowie?

0
Gdzie serwisować nowe i używane wózki widłowe? Poznaj ofertę krakowskiej firmy Ajax
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sprzedaż i serwis wózków widłowych w Krakowie

Używane wózki widłowe na sprzedaż oferuje znana i ceniona krakowska firma Ajax, która działa na polskim rynku od 1991 r. Tak długi staż pozwolił jej nabyć dużego doświadczenia zarówno w zakresie sprzedaży wózków widłowych, jak i dokonywania napraw serwisowych. Usługi z zakresu serwisowania sprzętu są świadczone w oparciu o najwyższe standardy, a sprzęt naprawiany za pomocą profesjonalnych, wysokiej jakości narzędzi. Firma szczególną uwagę poświęca także trosce o środowisko naturalne, co czyni z niej godną zaufania, nowoczesną firmą.

Firma Ajax oferuje zarówno używane, jak i nowe wózki widłowe w Krakowie. Znajdujący się w jej ofercie używany sprzęt może zostać zakupiony na własność lub wynajęty na określony okres czasu. Ta druga opcja to doskonałe rozwiązanie dla firm, które tylko od czasu do czasu korzystają w swojej pracy z wózków widłowych oraz nie chcą ponosić kosztów związanych z ich utrzymaniem przez cały rok. Wszystkie używane wózki widłowe są w doskonałym stanie technicznym, co daje gwarancję ich bezpiecznego oraz bezproblemowego użytkowania przez cały okres trwania wynajmu.

Używane i nowe wózki widłowe w Krakowie – usługi serwisowe i sprzedaż części zamiennych

Ajax oprócz sprzedaży używanych wózków widłowych świadczy również usługi serwisowe. Dotyczą one napraw sprzętu, jego serwisowania oraz konserwacji. Posiadacze wózków widłowych mogą także nabyć potrzebne do ich naprawy części zamienne, które oferowane są w przystępnych cenach. Wartą polecenia usługą jest także dozór techniczny UDT, którego obecność czyni ofertę firmy jeszcze bardziej kompletną oraz perfekcyjnie dostosowaną do wymagań współczesnych, wymagających przedsiębiorstw korzystających na co dzień z wózków widłowych.

Firma Ajax zajmuje się nie tylko samym eliminowaniem skutków awarii serwisowanego sprzętu, ale także jego kompleksowymi przeglądami. Pozwalają one dotrzeć do przyczyn awarii oraz zapobiec ich ponownemu wystąpieniu podczas codziennej eksploatacji wózków widłowych. Firmy, które zdecydują się na oddanie swojego sprzętu do naprawy mogą także liczyć na jego zastąpienie zastępczym wózkiem widłowym, co pozwala uniknąć kosztownych przerw w pracy oraz dezorganizacji w firmie.

Ogromnym atutem firmy jest także posiadanie mobilnego serwisu w postaci samochodów-warsztatów. Pozwala to na dokonanie niezbędnych napraw na miejscu u klienta bez konieczności przewożenia uszkodzonego sprzętu do stacjonarnego serwisu oraz jego ponownego transportu po dokonanej naprawie. Mobilna naprawa możliwa jest zarówno w przypadku niewielkich usterek, jak i poważnych awarii. Oprócz niezbędnych napraw wszystkie używane i nowe wózki widłowe w Krakowie serwisowane przez firmę Ajax poddawane są dokładnym przeglądom, które pozwalają na wyeliminowanie wszystkich błędów oraz wad w ich funkcjonowaniu.

Materiał promocyjny