Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Spektakularna przemiana Pana Andrzeja - schudł 20 kg w 4 miesiące w Projekt Zdrowie!

06.06.2019 11:33 | 0 komentarzy | 4 237 odsłony | red

Materiał promocyjny

Pan Andrzej, osiągnął fantastyczne efekty, we współpracy z dietetykiem Projekt Zdrowie. W przeciągu 4 miesięcy, stał się lżejszy o 20 kg i młodszy metabolicznie o ponad 20 lat! Bohater tej metamorfozy, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych, a konsekwencja w dążeniu do wyznaczonego celu, przeradza się w ogromny sukces.

0
Spektakularna przemiana Pana Andrzeja - schudł 20 kg w 4 miesiące w Projekt Zdrowie!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co skłoniło Pana do podjęcia decyzji o kuracji?
Powodów mobilizujących mnie do podjęcia tej decyzji było kilka, przede wszystkim fatalne wyniki badań, mocno podniesiony poziom cholesterolu oraz nieunormowane ciśnienie. Chciałem również zmienić wygląd, moim celem była także poprawa samopoczucia. Nadprogramowe kilogramy dawały o sobie znać, szczególnie przy aktywnościach fizycznych, wtedy szybko się męczyłem.

Jakie błędy żywieniowe popełniał Pan przed kuracją?
Jadłem bardzo nieregularnie, w zasadzie bardzo małe śniadanie w pracy, potem jakaś przekąska i wielka obiado-kolacja. Moje nawyki żywieniowe były fatalne. Dopiero teraz, z perspektywy czasu widzę, jaką wielką szkodę wyrządzałem mojemu organizmowi.

Czy wprowadzenie nowych nawyków żywieniowych sprawiło Panu trudność?
Szczerze? Sam byłem zdziwiony, że można tak jeść i chudnąć, wszystkie przepisy, jakie przygotowała dla mnie Pani Dietetyk były bardzo smaczne. Teraz jestem już po okresie stabilizacji i nadal całą rodziną chętnie z nich korzystamy .. rewelacja!

Co Pana motywowało do wytrwania w diecie?
Pani Dietetyk... Nasze cotygodniowe spotkania niesamowicie mnie motywowały. Co prawda, już dużo wcześniej słyszałem o roli ‘'dietetyka'' w kwestii odchudzania, ale w naszej społeczności przyjęte jest, że wystarczy mniej jeść i od razu się schudnie. Niestety nie jest to takie proste, próbowałem. Teraz wiem, że taki „bat" nad głową, to świetna sprawa! 
No i oczywiście dodatkowym mobilizatorem były dla mnie pojawiające się efekty!

Czy jest Pan zadowolony z osiągniętych efektów? Jak reaguje rodzina i znajomi na Pana ogromną zmianę?
Oczywiście - co widać na załączonym zdjęciu! 
Jak reagują? Powiem krótko: ''Wow''!

A jak czuje się Pan po osiągnięciu zamierzonego celu?
Rewelacyjne. Zdecydowanie lepsza jakość życia, więcej energii, więcej sportu! No i wyniki badań, one poprawiły się już po pierwszych tygodniach, od wprowadzenia zmian w żywieniu. Zdecydowanie korzyści, jakie otrzymałem, przewyższają wkład mojej pracy.


Pan Andrzej to chodząca motywacja! Konsekwencja, samozaparcie, optymizm i szukanie w całym procesie wyłącznie pozytywnych stron, bardzo imponują. Pomimo wspaniałych efektów, w postaci zgubienia 20 kg, Pan Andrzej cały czas emanuje niesamowitą skromnością - wspomina Pani Dietetyk.
Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie, gdzie doświadczony Dietetyk pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Pamiętaj, cel to marzenie z datą realizacji!

 

Projekt Zdrowie Polskie Centra Dietetyczne

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)


tel. 790 618 333

Strona internetowa: chrzanow.projektzdrowie.info

e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

 

Materiał promocyjny