Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Propozycje na weekend

11.04.2019 13:30 | 1 komentarz | 2 011 odsłony | Marek Oratowski

Konkurs palm, kiermasz, wielkanocne warsztaty plastyczne. Taki zestaw imprez na najbliższe dni świadczy o tym, że święta zbliżają się wielkimi krokami.

1
Propozycje na weekend
Na Rynku w Chrzanowie w niedzielę odbędzie się konkurs palm
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Piątek, 12 kwietnia

Libiąż

godz. 9-12 Kiermasz Wielkanocny na Targowisku Miejskim przy ul. Rouvroy. W programie m.in. zabawy i animacje dla dzieci i dorosłych, warsztaty wicia palm i malowania jajek, sadzenie drzew na 50-lecie Libiąża

Chrzanów
godz. 17 Spotkanie w klubie Stara Kotłownia MOKSiR z okazji jubileuszu 50-lecia pracy twórczej Lucyny Szubel, połączone z promocją tomiku wierszy pt. "Z koronek światła"

godz. 17 - Prelekcja Mariana Kwiatkowskiego w MBP w Chrzanowie "Papiery wartościowe Fabloku i spółek z powiatu chrzanowskiego w II Rzeczypospolitej"

godz.19 - Występ kabaretowy Marcina Dańca w Kopalni Talentów w Krzeszowicach. Bilety: 55 zł.

Alwernia, Krzeszowice, Libiąż, Płoki

Wieczorem w trasę wyruszą uczestnicy Esktremalnej Drogi Krzyżowej. Szczegóły dostępne są tutaj.

Sobota, 13 kwietnia

Trzebinia

godz. 19 - Koncert muzyki chrześcijańskiej w wykonaniu zespołu Saint Joseph Band w Dworze Zieleniewskich

Żarki

godz. 16 - Wielkanocne warsztaty plastyczne w DK Żarki. Bilety: 2 zł.

Chrzanów
godz. 18 - Spektakl komediowy Teatru Studio Buffo. "Nikt nie jest doskonały" w sali teatralna MOKSiR. Bilety: 100 zł (parter), 80 zł (balkon).

Niedziela, 14 kwietnia

Chrzanów

godz. 12.50 - Konkurs palm wiekanocnych na Rynku. Oceniane będą palmy w trzech kategoriach: małe (wysokość do 1 m), średnie (od 1 m do 3 m) i duże (powyżej 3 m).

godz. 18 - Koncert Teddy Jr. w Ambasadzie Kreatywności (ul. Świętokrzyska 4). Wstęp: 15 zł. Artysta łączy folkowe brzmienia z energią grunge`u lat 90.

Krzeszowice

godz. 10 - Krzeszowicki Koszyk Wielkanocny na Rynku. W programie m.in. zbórka żywności, zabawy i konkursy dla dzieci, konkursy palm i kulinarny, rodzinne potyczki oraz jarmark tradycji.

Imprezy na weekend w Małopolsce