Oferty pracy

„Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy

05.03.2019 15:58 | 0 komentarzy | 5 209 odsłon | red

„Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik biurowy

„Alventa" S.A. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Pracownik biurowy

Główne zadania:
• koordynowanie obiegu dokumentów, korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• przygotowywanie projektów wewnętrznych aktów normatywnych,
• wspieranie pracy sekretariatu, w tym organizacja spotkań, narad, wyjazdów służbowych Zarządu,
• archiwizacja dokumentów
• przygotowywanie sprawozdań i zestawień dla Zarządu Spółki,
• wykonywanie czynności administracyjno - biurowych związanych z obsługą interesantów Spółki.

Oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe,
• znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel
• wysoka kultura osobista,
• skrupulatność, sumienność, nastawienie na rozwój, dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy zespołowej,
• prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze,
• możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji zawodowych oraz rozwoju,
• bezpłatna prywatna opieka medyczna,
• atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
• środowisko wspierające i wynagradzające kreatywność i innowacyjność.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „Rekrutacja - Pracownik biurowy" na adres:
„Alventa" S.A.
ul. K. Olszewskiego 25; 32-566 Alwernia
e-mail: nop@alventa.com

W dokumentach należy dopisać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji".
O terminie rozmów kwalifikacyjnych kandydaci na ww. stanowisko zostaną poinformowani indywidualnie. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Oświadczamy, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne wykorzystywane będą jedynie na potrzeby procesu rekrutacji i nie będą przechowywane po jego zakończeniu. Administratorem danych osobowych jest „Alventa" S.A., ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Szczegółowe dane dotyczące Administratora dostępne są na www.alventa.com