Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Walentynki z Energylandią?

12.02.2019 14:10 | 0 komentarzy | 1 958 odsłona | red

Materiał promocyjny

Walentynki to niezaprzeczalnie święto wszystkich zakochanych, a romantyzm zawsze był i będzie na czasie! Jednak sam prezent, który w tym szczególnym dniu wręczają sobie pary powinien być oryginalny, a nawet zaskakujący.

0
Walentynki z Energylandią?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zastanówmy się nad samym celem obdarowywania drugiej połówki. Podarek ma przede wszystkim być symbolicznym dowodem miłości i pamięci o ukochanej osobie. Dobrze jednak, jeśli po jego wręczeniu popłyną łzy szczęścia, a być może powrócą niezapomniane wspomnienia z nim związane. Naszą propozycją na walentynkowy upominek są bilety do Parku Rozrywki Energylandia. Z tej okazji ruszyła promocyjna sprzedaż biletów prezentowych, które wyróżniają się pięknym wydaniem i eleganckim opakowaniem. Pamiętajmy, że bilet wstępu do Energylandii, daje także możliwość korzystania z Water Parku!

Za indywidualny bilet normalny zapłacimy teraz 119 zł 99 zł!, znów za ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu 69 zł 59 zł! Bilety dwudniowe zostały przecenione na 219 zł 179 zł za normalny i 119 zł 99 zł za ulgowy. Promocja trwać będzie do 14 lutego 2019 roku.

Plusem takiego rozwiązania jest nie tylko cena, ale także możliwość wykorzystania ich w dowolnie wybranym dniu, zgodnie z kalendarzem otwarcia, który znajduje się TUTAJ

Bilet na walentynki w promocyjnej cenie kupisz poprzez stronę internetową: ticket.energylandia.pl

Regulamin promocji dostępny jest na stronie internetowej TUTAJ

 

Materiał promocyjny