Nie masz konta? Zarejestruj się

Libiąż

Wpadli, gdy malowali graffiti

25.11.2018 15:58 | 2 komentarze | 7 598 odsłon | Marek Oratowski

SOK-iści wypatrzyli w sobotę młodych mężczyzn, którzy w Balinie zaczęli malować graffiti w pobliżu torów. Zatrzymani odpowiedzą za zniszczenie mienia.

2
Wpadli, gdy malowali graffiti
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło w Balinie po godzinie 15.

- Funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei ujawnili dwie osoby malujące graffiti na drewnianej kładce nad torami. Zawiadomili policjantów, którzy zatrzymali 17-letniego mieszkańca Chrzanowa i 20-latka z Balina, mających ze sobą akcesoria do malowania. Trwa ustalanie spowodowanych przez nich strat - tłumaczy Iwona Szelichiewicz, rzecznik prasowy KPP w Chrzanowie.

******************************

Także w sobotę po godz. 20 policjanci i strażacy przyjechali na ulicę Modrzejewskiej w Płazie. Istniało podejrzenie, że w zapuszczonym budynku pozbawionym prądu 41-letnia kobieta i 51-letni mężczyzna zatruli się tlenkiem węgla z nieszczelnej instalacji kominowej. Oboje byli przytomni, ale zostali zabrani do szpitala.

******************************

W sobotę o godz. 23 policjanci pojawili się w domu w Libiążu, do którego nastąpiło włamanie. O zdarzeniu zgłosiła 33-letnia mieszkanka. Sprawca dostał się przez drzwi balkonowe, w których wybił szybę.

- Ze środka skradł złotą i srebrną biżuterię. Na razie nie wiemy, jaka jest ostateczna wysokość strat - informuje rzecznik KPP.