Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

05.11.2018 15:53 | 0 komentarzy | 1 731 odsłona | red

Materiał promocyjny

Chcesz się przekonać, że Fundusze Europejskie są także dla Ciebie? Umów się na bezpłatną konsultacje z najlepszymi specjalistami w Małopolsce. Dołącz do grona kilkuset tysięcy osób, które już skorzystały z ich porady.

0
Zapytaj o Fundusze
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zamień pomysł na konkretne działanie

Chcesz skorzystać z Funduszy Europejskich na założenie firmy? Poszukujesz dofinansowanych staży, szkoleń, albo planujesz wymianę starego pieca? A może chciałbyś tworzyć bardziej innowacyjne produkty lub usługi? Eksperci z Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce pomogą Ci zamienić pomysł na konkretne działanie.

Przyjdź, napisz lub zadzwoń

Specjaliści udzielają porad telefonicznie, mailowo lub podczas bezpośredniej rozmowy w Punkcie. Mieszkańców powiatów: chrzanowskiego, olkuskiego, oświęcimskiego i wadowickiego zapraszamy do Punktu Informacyjnego w Chrzanowie przy ulicy Grunwaldzkiej 5 od wtorku do piątku od 8:00 do 16:00, a w poniedziałki od 8:00 do 18:00. Poradę można uzyskać za pośrednictwem infolinii (12) 616 03 91, (12) 616 03 92 lub (12) 616 03 93. Pytanie można też zadać mailowo pisząc na adres: fem_chrzanow@umwm.pl. Punkt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

10 lat doświadczenia

W tym roku Punkty Informacji Funduszy Europejskich w Małopolsce świętują 10 lat istnienia. Przez ten czas pracujący w nich specjaliści udzieli pół miliona porad oraz przeprowadzili setki szkoleń. Tylko w 2017 r. były to 37 002 porady i 63 szkolenia. Z bezpłatnych konsultacji może skorzystać każdy. O ich wysokiej jakości świadczą wyróżnienia i rezultaty badań jakościowych.
Zapraszamy do korzystania z usług!


Artykuł finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Materiał promocyjny