Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Kolejna SPEKTAKULARNA metamorfoza z Projekt Zdrowie

05.11.2018 14:15 | 0 komentarzy | 4 339 odsłony | Projekt Zdrowie

Materiał promocyjny

Nic nas tak nie cieszy jak sukcesy naszych pacjentów. Dobrze dobrany plan żywieniowy oraz suplementacja potrafią czynić cuda!

0
Kolejna SPEKTAKULARNA metamorfoza z Projekt Zdrowie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zmiany w samopoczuciu i w wyglądzie naszych pacjentów wywołują prawdziwe uśmiechy na naszych twarzach. No dobra, a tak naprawdę to... po prostu skaczemy pod sufit z radości, że Wam się udało osiągnąć wspólnie założony cel! :)

Pani Natalia - niespełna 4 miesiące kuracji, spadek masy ciała o 16 kg !!

„W Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie znalazłam się dosyć przypadkiem. Dostałam voucher na imprezie firmowej i postanowiłam spróbować zmienić coś w swoim życiu. Nie byłam do końca przekonana czy to odpowiedni moment, ale po pierwszym tygodniu kuracji, gdy zobaczyłam efekty, już wiedziałam że tak łatwo się nie poddam. Efekty przychodziły tak szybko, że nawet przestałam tęsknić za moimi ulubionymi słodkościami. Z czasem Pani dietetyk zaczęła mi włączać odchudzone wersje moich ulubionych przysmaków, co znacznie ułatwiało kurację. Kolejne spadki masy ciała działały na mnie wręcz uzależniająco, nie mogłam się doczekać każdego kolejnego tygodnia. Do tego cały czas dopingował mnie mąż, znajomi z pracy, no i oczywiście moja Pani dietetyk. Z czasem, gdy czułam się coraz lepiej, włączyłam aktywność fizyczną - to niesamowite, że treningi zaczęły mi sprawiać taką przyjemność. A najmilsza rzecz dopiero przede mną ... wymiana garderoby  Mogę teraz zaszaleć na zakupach, nie muszę myśleć o tym co mi zakryje dodatkowe kilogramy. Jestem z siebie ogromnie dumna i wszystkim polecam kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie"

Nie ukrywamy, że bardzo często metamorfozy naszych pacjentów nas bardzo mile zaskakują! To piękne ukoronowanie tego jak poświęcamy się swojej pracy.
Zdrowy styl życia stał się dla Pani Natalii pasją. Teraz zaraża nim wszystkich wokół - po prostu chodząca motywacja. A gdy nasi pacjenci czują, że nie są na diecie i w dodatku mają efekty to dla nas największe szczęście. Bez względu na to, jaki jest cel naszego klienta, my robimy wszystko, aby pomóc mu go osiągnąć.
Dla jednych sukcesem jest upragniona utrata tkanki tłuszczowej, dla drugich wydanie na świat potomka, dla innych poprawa wyników badań, czy po prostu lepsze samopoczucie przy jednostce chorobowej. Masz podobne cele? Umów się na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem pod numerem telefonu 790 618 333

 

Polskie Centra Dietetyczne Projekt Zdrowie

32-500 Chrzanów, ul. Garncarska 8
(naprzeciwko Urzędu Skarbowego)

tel. 790 618 333
e-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

 

 

 

Materiał promocyjny