Nie masz konta? Zarejestruj się

Przełom Online

Bruksela - miasto kontrastów

23.09.2018 12:52 | 8 komentarzy | 1 738 odsłona | Anna Jarguz

Stolica Unii Europejskiej to świetne miejsce na weekendowy wypad. Będąc na miejscu koniecznie trzeba spróbować belgijskich frytek, gofrów i zobaczyć rzeźby sikającego chłopca, dziewczynki i psa.

8
Bruksela - miasto kontrastów
Uczestnicy wyjazdu studyjnego przy rzeźbie sikającego psa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Z jednej strony unijne wieżowce z betonu i szkła, z drugiej architektoniczna perełka centrum. Taka jest Bruksela. Miasto zwiedziła czytelniczka „Przełomu" Anna Wocial-Kulińska. Wymyśliła hasło promujące Politykę Spójności Unii Europejskiej i w nagrodę wzięła udział w wyjeździe studyjnym "Bruksela - zobacz to sam".

Organizatorem wyjazdu studyjnego jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.