Nie masz konta? Zarejestruj się

Powiat chrzanowski

Jak działa Unia Europejska

15.09.2018 22:30 | 6 komentarzy | 2 512 odsłony | Anna Jarguz

Anna Wocial-Kulińska z Trzebini, która wraz grupą czytelników gazet lokalnych z całej Polski brała udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli, dziś wie o Unii dużo więcej niż jeszcze kilkanaście dni temu.

6
Jak działa Unia Europejska
Anna Wocial-Kulińska podczas spotkania w Komisji Europejskiej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Podczas pobytu w stolicy zjednoczonej Europy odwiedziła Komisję Europejską. Była też w Parlamentarium. I wizytę w tym miejscu poleca każdemu.

- Wstęp jest bezpłatny. Nie trzeba robić rezerwacji, ani nawet znać języka obcego, by dowiedzieć się czegoś więcej. Każdy dostaje słuchawki, dzięki którym w swoim języku dowie się wiele o Parlamencie Europejskim; o tym, w jaki sposób podejmuje się decyzje i jak one wpływają na nasze życie, czy o historii Europy i poszczególnych państw członkowskich - mówi Anna Wocial-Kulińska.

 

Organizatorem wyjazdu studyjnego jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.