Nie masz konta? Zarejestruj się

Chrzanów

Minister Emilewicz w towarzystwie ekspertów przyjedzie do Chrzanowa

10.09.2018 08:05 | 1 komentarz | 3 666 odsłony | Tadeusz Jachnicki

O zmianach w prawie czy ofercie wsparcia porozmawiają tylko z wybranymi przedsiębiorcami. Na spotkanie trzeba się bowiem zapisać. Kto pierwszy ten lepszy.

1
Minister Emilewicz w towarzystwie ekspertów przyjedzie do Chrzanowa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O tym jakie ułatwienia dla firm wprowadza Konstytucja biznesu, o zmianach w prawie podatkowym, zamówieniach publicznych czy ubezpieczeniach, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm opowiedzą w Chrzanowie Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii, Nina Dobrzyńska, zastępca prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Adam Ogrodnik - wiceprezes Urzędu Dozoru Technicznego.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 11 września w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie (ul. Broniewskiego 4).

- Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Urzędu Dozoru Technicznego, Banku Gospodarstwa Krajowego, Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą do państwa dyspozycji - informuje Anna Goetz z Urzędu Skarbowego w Chrzanowie.

Na spotkanie trzeba się zarejestrować. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9. Pół godziny wcześniej rozpocznie się rejestracja.